Lista ocen Nissan Juke II (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Dla mnie zawieszenie jest w sam raz, nie za sztywne i nie za miękkie. Dodatkowo mam felgi 19 cali. Układ jest w dość precyzyjny. Szybko pokonywane zakręty nie stanowią dla Juka problemu, auto nie wychyla się na boki. Mam wrażenie jakby układ jezdny był stworzony dla dużo szybszego auta.
~JacekJ
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Układ jezdny jest dobry, nie za twardy i nie za miękki. Przy felgach 19 calowych można jednak mieć odczucie twardości ale to zależy od felg. W zakrętach rewelacja, trzyma się drogi.
~Antek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
5 gwiazdek - komfort zachowany a ma 19 calowe felgi. Nierówności są dobrze wybierane. Przy większych dziurach resorowanie zapewnia dobry komfort, nie czuć dobijania
~Konrad
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Ogólnie Juke zestrojony jest bardzo dobrze, komfort wystarczający i nadwozie nie przechyla się w zakrętach. Na 19 calowych felgach jest odrobinę twardziej ale ten wygląd robi swoje
~Arczi
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Auto jeździ sprawnie, nie przechyla się,jest przewidywalne w zakrętach. Nissan stworzył tu kompromis między sztywnością zawieszenia a komfortem
~Łukasz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Układ jezdny idealny do Juka, auto nie przechyla się ale nie jest zbyt twarde. Mniejszy komfort jest na felgach 19 cali ale pięknie wyglądają :)
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
W miarę komfortowy choć z felgami 19'' może być trochę twardziej. jak zmieniam na zimówki i tam mam 17'' to czuć różnicę
~Jacek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
W trybie SPORT układ kierowniczy się utwardza. Silnik staje się dynamiczniejszy i bardziej czuły jest na gas.
~polski janusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
trochę bardziej twardy ale to przez felgi 19", dla mnie super bo nic nie buja i auto pewnie idzie w zakręt

Usterki Nissan Juke II

Nissan Juke II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jerzy kwiatkowki
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Sprężyste, ładnie wybiera nierówności. trzyma się też na zakrętach, nie czuję żeby się przechylało.