Lista ocen Nissan Juke II (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Klimatornik - hmm... napisze tak w skodzie mam temp. 21 stopni, w juku mam 19 stopni i mam wrażenie, że jest za gorąco. Nie wiem czy nie spowodowane jest to tym, że auto jest małe plus 4 osoby w aucie i szybciej się nagrzewa. W skodzie działa to inaczej. 21 'C i w aucie jest OK. Wentylacja mniej wydajna ? Nie wiem,
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Według mnie wentylacja i ogrzewanie działa bardzo dobrze a może nawet za dobrze. Zazwyczaj dla mnie wystarczający jest najniższy nawiew lub na dwie "kreski". Bardzo szybko odparowują szyby; dodatkowo przednia szybka jest podgrzewana więc tu para schodzi ekspresem.
~Jerzy kwiatkowki
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
na wyższych prędkościach nawiew jest dość głośny ale wieje mocno, z grzaniem też nie ma problemu. Z innej bajki mały minus za podgrzewaną przednią szybę bo ma ona dośc duże obszary gdzie grzania nie ma dlatego i tak trzeba ustawiac nawiew
~JacekJ
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Dmuchanie ustawiam maksymalnie na 3 kreski bo 4 i 5 bieg jest dla mnie już zbyt mocny. Wieje bardzo mocno i grzeje równie dobrze. Na najwyższym dmuchaniu jest może ciut głośno.
~Łukasz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Dla mnie działa za mocno, ustawiam na jedną lub dwie kreski i jest wystarczające. Jest klima automatyczna, nie ma klimy dwustrefowej.
~Arczi
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Nie miałem problemów z nawiewem czy grzaniem. Na najwyższym poziomie może trochę za głośna
~Mariano Doloro
Są problemy z ustawieniem właściwej temperatury, 16 mróz, 16,5 grzeje
~polski janusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
wentylacja mocna, zazwyczaj nie ustawiam na więcej niż 2 "kreski"
~poskijanusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
bardzo mocna wentylacja, szybko da się nadrzać i schłodzić auto
~marika
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
jestem zadowolona,dodatkowo mam podgrzewana przednia szybe wiec nie trzeba skrobac