Lista ocen Nissan Juke II (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Widoczność do przodu i na boki jest ok ale do tyłu jest kiepsko. Winę za to ponoszą szerokie słupki C. Na plus trzeba zaliczyć czujniki, kamerę cofania oraz inne radary, które ułatwiają wyjazd, wykrywają inne pojazdy i osoby i w odpowiedni sposób o tym informują.
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Nie jest to lider w kwestii widoczności bo są dość masywne słupki i mała tylna szyba ale serio nie jest źle. Na plus dostępność kamer i czujników, systemów wykrywania pieszych, ruchu poprzecznego bardzo to ułatwia sprawę
~Antek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
4 gwiazdki - do przody i na boki jest bardzo dobrze, siedzi się wysoko więcej widać. Do tyłu jest przeciętnie, mała szyba wysoko umieszczona i masywne słupki C trochę ograniczają widoczność. Pomagają kamery i czujniki cofania
~Arczi
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Widoczność jest na poziomie dobrym, jak w wielu nowych autach jest lekko ograniczona tylnymi słupkami. Są jednak wspomagacze w postaci czujników i kamer 360 stopni
~Mariano Doloro
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Nie jest źle, oczywiście do tyłu mogłoby byc lepiej ale są auto gdzie do tyłu nic nie widać. Fajnie, że jest system kamer 360 i czujników przód i tył
~polski janusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
jest ok choć oczywiście mogłoby być lepiej. Przód i boki ok, tył średnio ale i tak lepiej niż u niektórych. Fajnie bo są też czujniki i kamera 360 stopni
~JacekJ
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Widoczność można ocenić na 4 gwiazdki, nie jest źle ale rewelacji też nie ma. Bardzo ułatwiają życie czujniki i system kamer 360 stopni
~Jerzy kwiatkowki
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
według mnie jest ok, poprzednio jezdziłem megane 2 i było podobnie. Są kamery i czujniki fajne gadzety ale raczej z nich nie korzystam
~Konrad
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Widoczność jest ok, siedziałem w samochodach z dużo gorszą widocznością np. CH-R. Na plus kamery 360 i czujniki przód i tył.

Usterki Nissan Juke II

Nissan Juke II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu