Oceny Nissan Juke II 1.0 DIG-T 114KM 84kW od 2020

Nissan Juke II 1.0 DIG-T 114KM 84kW od 2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Juke II 1.0 DIG-T 114KM 84kW od 2020

~rd
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń, prawie rok bezproblemowo, silnik dużo lepiej się sprawuje w realiach niż na papierze, szczególnie żwawy w trybie sport, duży bagażnik, dużo miejsca w środku, im dłużej jeżdżę tym bardziej go doceniam, spalanie w mieście (zawsze wyłączony start stop) 7,1 l.
~Wolan
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
używam juka niecały rok i na razie jestem bardzo zadowolony. To mój pierwszy automat i nie mam z nim problemu; silnik jak dla mnie dynamiczny i ma tryby jazdy; zawieszenie na 19'' felgach raczej sztywne. W środku miejsca jak w kompakcie, bagażnik wystarczający; awarii nie oświadczyłem.
~Jarosław
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
Juke przede wszystkim to rewelacyjny wygląd. Nie ma drugiego auta tak oryginalnego. Cena w stosunku do jakości oraz wyposażenia jest rewelacyjna. Silnik bardzo dobry. Dużo miejsca. Średnie wyciszenie. Skrzynia automatyczna rewelacyjna.
~niko123
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
Super auto z alkantara w sordku i prawdziwe aluminium.
~xz22l
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
Na tle konkurencji typu Yaris Cross, Captur, Tcross, Mokka auto wypada bardzo dobrze. Dobra jakość, spasowanie elementów przeciętne ale raczej nic nie skrzypi.
~marika
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
przestronny,dobrze wyposazony,dobra jakość,silnik ok, skrzynia biegów może być,nie jest awaryjny, serwis srednio drogi,jestem zadowolona
~Mariano
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
lubie go, fajnie jezdzi i dobrze wygląda. nie lubie automatów i wybralem manual jest ok.nie mialem usterek.polecam
~PiotrGK
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Dobrze jeździ, nie występują usterki. Dużo miejsca dla kierowcy, dobry silnik i skrzynia automatyczna, dobra widoczność