Lista ocen Nissan Juke (68) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~Divenow
SUV Facelifting 1.2 DIG-T (Euro 6) 115KM 85kW
Tu ocena powinna być hybrydowa - dla dwóch osób ***, dla czterech * , pięć osób się w nim nie mieści. Wygodny dla kierowcy do 180 cm wzrostu i dla pasażera do 200 cm (o ile nikt nie siedzi z tyłu!), na szerokość też za wiele miejsca nie ma. Bagażnik też raczej "dla dwóch osób", aczkolwiek fakt że jest dwupoziomowy dodaje praktyczności. Jedno czego nie można z pewnością o tym aucie powiedzieć to że jest komfortowe. Na plus łatwość...
~doom102
SUV 1.6i 117KM 86kW
Kierowca na brak miejsca nie może narzekać-mam 185cm wzrostu. Jako pasarzer to trochę więcej miejsca brakuje dla kolan. Z tyłu to już gorzej-ale czego się spodziewać jak to jest \"MICRA\" na wysokim zawieszeniu-choć micrę też miałem i z tyłu było gorzej. Przy odsuniętych na maxa siedzeniach, siedzimy jak Pani z \"Sprawy dla reportera\"-pozycja pół horyzontalna. Jak z przodu siedzi mniejsza osoba to można wygodnie się \"rozsiąść\". O...
~zawodowy1
SUV Facelifting DIG-T 115KM 85kW
O ile osoby przesiadujące z przodu mają przyzwoitą przestrzeń o tyle pasażerowie z tylnej kanapy mogą ponarzekać ilością miejsca. Używam auta bardziej jako wersję dwuosobową, dzięki czemu po złożeniu tylnej kanapy zyskuję dodatkowe litry pojemności bagażnika. Kierowca o wzroście 175cm znajdzie miejsce dla siebie. osłona konsoli lekko nachodzi na przestrzeń dla prawej nogi, ale można ją potraktować jako oparcie dla kolana podczas jazdy.
~Marcin
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Jeżeli jesteś drobny / niski, filigranowy - dasz radę. Wyższy gość / kobieta sobie z tym nie poradzi, chyba że z zawodu jesteś pilotem myśliwca, bo nogi muszą być ustawione prosto i złączone przez całą jazdę. Ja, 1.80m gość, musiałem je jakoś koślawo skrzywić, żeby w ogóle zmieścić się między słupkiem, a pedałami gazu. Nabawiłem się takiej kontuzji nogi, że przez 3 najbliższe dni lekarz zabronił mi chodzić.
~Krzysiek
Nissan Juke II
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Z przodu jest wystarczająco miejsca nawet dla bardzo wysokich osób, można też regulować na wysokość zarówno siedzenie kierowcy jak i pasażera. Z tyłu jak na auto segmentu B miejsca jest zdecydowanie wystarczająco. Przy 181 cm wzrostu mieszczę się tam bez problemu i w miarę komfortowo można podróżować. Może jedynie brakuje dodatkowego nawiewu powietrza i drugiego gniazda usb (jedno musi wystarczyć)
~Shortey
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Zaznaczone doskonale znaczy tyle że przód jest OK dla dwóch stworków \\196cm - 125kg i 175cm i 70kg\\. Tył jest mi nieznany ale obie mamy sobie chwaliły. \'Bachory\' już wyrosły więc nie ma tym kłopotu. Bagażnik mały \\na codzienne zakupy wystarczy\\ ale samochód był kupiony dla dwóch osób \\czytaj po złożeniu tylnich siedzeń na płasko\\ miejca wystarczy nawet na okazałą teściową.
~Antek
Nissan Juke II
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
5 gwiazdek - miejsca z przodu jest bardzo dużo, mam wrażenie jakbym siedział o jedna klasę wyższą. Plus za regulację kierownicy w 2 płaszczyznach i foteli kierowcy i pasażera na wysokość. Z tyłu jest też bardzo dużo miejsca choć osoby wysokie mogę zawadzać trochę głową o podsufitkę przez opadająca linię dachu
~Shortey
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Przód bez zastrzeżeń (założono że auto jest dla dwóch osób). Tył, mama i teściowa nie narzekaly, ale być może wynikało to że podróże były krótkie do 300 km. Bagażnik jak pisali inni - dwie małewalizki 'lotnicze' ale po złożnieniu tylnych siedzeń - 8 worków cementu. Dla dwojga WYSTARCZA miejsca na bagaże.
~hubert
SUV 1.6i 117KM 86kW
dla kierowcy jest wystarczająco dużo miejsca (mam 185), duże przednie fotele z regulacja w pionie i poziomie. Pasażer jest narażony na obcierki głową o podsufitkę (jeżeli ma więcej niż 182cm), z tyłu można wygodnie podróżować - głęboka i wygodna kanapa (dzielona)
~mvcn@wp.pl
SUV 1.6i 117KM 86kW
Kierowca ma dużo luzu po bokach. Jak nie ma pasażera z tyłu to też fajnie.Z fotelikiem i dzieckiem z tyłu można przeżyć. Bagażnik mały ale duża walizka samolotowa i mały kuferek wchodzą bez problemów. Schowek pod bagażnikiem duży, wszystko niezbędne się tam zmieści.
Nissan Juke