Lista ocen Nissan Juke (61) - Wyciszenie

~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Wyciszenie ogólnie jest ok choć przy większych prędkościach słychać szum opływającego powietrza. Silnik i kabina jest dość dobrze wyciszona, nie dochodzą tu jakieś szczególne odgłosy, jedynie ten szum powietrza może komuś przeszkadzać. Ja przesiadłem się z auta dużo głośniejszego więc jestem zadowolony.
~Andrzej P
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
hmm, tutaj po pojeżdżeniu paru kkm, powiem tak: na autostradzie powyżej 140km jest głośno. Ale za to fajne dźwięki dochodzą do kabiny przy wkręcaniu do 7,5k rpm ;) daje 5* bo lubię to autko i lubię nim jeździć ;)
~Blackfish
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Albo słychać silnik (na luzie, na zimno, do 2 tys obr) albo wodę w nadkolach tylnych, albo szum od ulicy przez drzwi. Do wyboru. Pomimo takich hałasów, zestaw głośnomówiący dobrze radzi sobie podczas rozmów.
~JacekJ
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Jazda do około 120 km/h jest komfortowa, powyżej robi się juz trochę głośniej ale i tak jest lepiej niż np. w Toyocie gdzie nie można nawet porozmawiac tak jest głośno
~Konrad
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Tak do około 120 km/h jest ok, potem robi się już troche głośniej ale głównie ze względu na opływ wiatru. Nowe auta są bardzo średnio wyciszone - tu jest w całkiem ok.
~zawodowy1
SUV Facelifting DIG-T 115KM 85kW
Pierwsze kilkaset kilometrów nie mogłem przywyknąć do tego, jaki nissan jest cichy. Jedyne, co słychać nieco ponad normą po wyjściu na zewnątrz auta to klimatyzacja.
~atnmario
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Mogło by byc lepiej ale jest dobrze, do 120 km/h cicho, dalej juz głosniej. Wyboje i dziury dobrze tłumi. Nie jest idealnie ale bywa gorzej w droższych samochodach.
~Shortey
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Dobrze a nawet bardzo dobrze. Hałas narasta z prędkością \\to normalne nie tylko w samochodach\\. Krótko mówiąc przy 150km/h słyszę oboje, żonę i Vadera czy też Slayera, jednocześnie.
~polski janusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
jest ok choć przy większych prędkościach słychać opływ wiatru. Podwyższona karoseria robi swoje ale i tak jest spoko. Silnik dobrze wyciszony
~Jerzy kwiatkowki
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
do prędkości 100-120 jest standardowo potem robi się trochę głośniej ale głównie przez szum wiatru. silnik jest dośc dobrze wyciszony nie słychać go
Nissan Juke