Oceny Nissan Juke SUV Facelifting

Nissan Juke SUV Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Juke SUV Facelifting

~Divenow
Nissan Juke
Kupując to auto kierowaliśmy się wyłącznie estetyką i jego przeznaczeniem - drugie, do miasta, benzynowe, dla 1-2 osób, i w tym zakresie spełnia ono swoje zdanie. Kompletnie nie nadaje się na tzw. auto rodzinne. Cztery, nawet niezbyt duże osoby mieszczą się z trudem i przejechanie 200 km będzie dla nich dużym wyzwaniem. Tak naprawdę ze względu na opadającą linię dachu, na tylnym siedzeniu wygodnie mogą podróżować wylącznie małe dzieci lub...
~magda
Nissan Juke
samochód zakupiony całkowicie przypadkowo. po prostu "trafił się". niestety drugi raz nie kupiłabym. fakt że swoim wyglądem przyciąga wzrok. zużycie paliwa bardzo duże. zła widoczność do przodu przez nietypowy kształt. bez czujników z przodu trudno ocenić ile zostało jeszcze miejsca. wnętrze bardzo dopracowane, wygodne fotele. jednak raczej dla osób max o średnim wzroście.
~Jerzy
SUV Facelifting 1.6i 94KM 69kW
Nissan Juke
Sam wybrałem to auto więc się jeszcze nim nie znudziłem. Nie zaskakuje mnie ani na plus ani na minus. Futurystyczna bryła nadwozia ni to sport, ni to nie wiem co. Dobry duży prześwit. Wysoka pozycja za sterem. Przednie słupki w niewielkim stopniu ograniczają widoczność ( w Merivie MAKABRA)
~Y.
Nissan Juke
Bardzo ciekawy samochód - nietuzinkowy, przyjazny dla kierowcy, który się bardzo dobrze prowadzi.
~Jezioro
Nissan Juke
Dużo niedopracowanych drobiazgów, szczgółów w obsłudze pomimo faceliftingu, fiat5oo/2015 i chevrolet aveo 2012 olbrzymi niedosyt braku zastosowanych w nich rozwiązań.
~Luk
Nissan Juke
Samochód przeznaczony głównie dla żony. Praca -dom. Stał się naszym samochodem na wyjazdy rodzinne. Jak tylko wsiadlem Się Zakochałem :)
~Budda
SUV Facelifting DIG-T 115KM 85kW
Nissan Juke
Zaskakujący tyle można powiedzieć. Wsiadasz i wszystko jest tam gdzie byś się tego spodziewał
~Asia
~JUKE_owner
Nissan Juke
dobra dynamika, świetna kultura pracy, super system Start/Stop Trochę za wysokie spalanie. (Silnik)
~zawodowy1
SUV Facelifting DIG-T 115KM 85kW
Nissan Juke
Silnik pracuje cicho do 3-ch tysięcy obrotów; powyżej pozostawia przyjemny dla ucha pomruk. Wersja silnika w moim modelu zapewnia przyzwoite przyspieszenie i całkiem niskie spalanie. (Silnik)