Oceny Nissan Juke I SUV Facelifting

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Juke I SUV Facelifting

~Bartosz
SUV Facelifting DIG-T 200KM 147kW
Użytkujemy niecały rok, auto ze względu na body kit nismo wyróżnia się z tłumu. Moc wystarczająca, jazda autostradą 150-160 kmh nie robi na aucie większego wrażenia. Nawet przy większych prędkościach prowadzi sie pewnie i jest zaskakująco cichy. Niestety trzeba się liczyć wówczas z większym spalaniem, nawet 10 litrów. Malo miejsca z tyłu i jest to auto bardziej dla dwojga lub z jednym dzieckiem. 4 dorosłych będzie ciasno. Bagażnik dość mały,...
3,6
~Divenow
SUV Facelifting 1.2 DIG-T (Euro 6) 115KM 85kW
Kupując to auto kierowaliśmy się wyłącznie estetyką i jego przeznaczeniem - drugie, do miasta, benzynowe, dla 1-2 osób, i w tym zakresie spełnia ono swoje zdanie. Kompletnie nie nadaje się na tzw. auto rodzinne. Cztery, nawet niezbyt duże osoby mieszczą się z trudem i przejechanie 200 km będzie dla nich dużym wyzwaniem. Tak naprawdę ze względu na opadającą linię dachu, na tylnym siedzeniu wygodnie mogą podróżować wylącznie małe dzieci lub...
~magda
SUV Facelifting 1.2 DIG-T (Euro 6) 115KM 85kW
samochód zakupiony całkowicie przypadkowo. po prostu "trafił się". niestety drugi raz nie kupiłabym. fakt że swoim wyglądem przyciąga wzrok. zużycie paliwa bardzo duże. zła widoczność do przodu przez nietypowy kształt. bez czujników z przodu trudno ocenić ile zostało jeszcze miejsca. wnętrze bardzo dopracowane, wygodne fotele. jednak raczej dla osób max o średnim wzroście.
~Jerzy
SUV Facelifting 1.6i 94KM 69kW
Sam wybrałem to auto więc się jeszcze nim nie znudziłem. Nie zaskakuje mnie ani na plus ani na minus. Futurystyczna bryła nadwozia ni to sport, ni to nie wiem co. Dobry duży prześwit. Wysoka pozycja za sterem. Przednie słupki w niewielkim stopniu ograniczają widoczność ( w Merivie MAKABRA)
~Y.
Nissan Juke
SUV Facelifting 1.2 DIG-T (Euro 6) 115KM 85kW
Bardzo ciekawy samochód - nietuzinkowy, przyjazny dla kierowcy, który się bardzo dobrze prowadzi.
3,5
~Jezioro
SUV Facelifting 1.2 DIG-T (Euro 6) 115KM 85kW
Dużo niedopracowanych drobiazgów, szczgółów w obsłudze pomimo faceliftingu, fiat5oo/2015 i chevrolet aveo 2012 olbrzymi niedosyt braku zastosowanych w nich rozwiązań.
Dziennik kosztów dla Nissan Juke I SUV Facelifting
5,6
7,3
~Luk
SUV Facelifting 1.2 DIG-T (Euro 6) 115KM 85kW
Samochód przeznaczony głównie dla żony. Praca -dom. Stał się naszym samochodem na wyjazdy rodzinne. Jak tylko wsiadlem Się Zakochałem :)
~Budda
SUV Facelifting DIG-T 115KM 85kW
Zaskakujący tyle można powiedzieć. Wsiadasz i wszystko jest tam gdzie byś się tego spodziewał
~Asia
~JUKE_owner
SUV Facelifting 1.2 DIG-T (Euro 6) 115KM 85kW
dobra dynamika, świetna kultura pracy, super system Start/Stop Trochę za wysokie spalanie. (Silnik)
Nissan Juke I SUV Facelifting