Ocena kierowcy - Nissan Juke I SUV Facelifting

Budda, 9 lat temu
Silnik DIG-T 115KM 85kW
Rok produkcji 2014
Nissan Juke I SUV Facelifting DIG-T 115KM 85kW 2014-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : 115km jeżeli jeźdźi się po mieście 90% czasu wystarcza aż nadto. Jurek jest zrywny można nim zaszaleć i nie ma problemu z parkowaniem. Polecam funkcje Nissan Connect z kamerką cofania
Zaskakujący tyle można powiedzieć. Wsiadasz i wszystko jest tam gdzie byś się tego spodziewał
Mogłaby chodzić płynniej ale nie można też narzekać powiedziałbym że na poziomie akceptowalnym
niesamowita zwinność jednakże zawieszenie odrobinę za twarde. Można się przyzwyczaić
Bardzo dobra widoczność, plus kamerka cofania ułatwiająca życie
dla 2 osób w sam raz nie wiem jak to będzie przy foteliku ale z tyłu 3 osoby o wzroście do 170cm bez problemu się mieszczą
cichszy niż toyota corolla, opel astra i skoda rapid które testowałem zanim się na niego zdecydowałem
Jestem bardzo zadowoly. W mieście trasy po 10km do pracy 10km z pracy w przedziale 6.4 -6.7 bez wciskania gazu w deche ale też nie jeżdże jak starsza Pani. Autostrada z włączonym tempomatem na 139km/h 8.4l/100km. Zaznaczyć jednak musze iż samochód mam z salonu i zrobiłem nim dopiero 2tyś km
za te pieniądzę (wyprzedaż rocznika można liczyć nawet na 16-18tyś upustu plus dodatki) jak dla mnie nie widziałem w innych salonach nic lepszego
nie zauważyłem na razie
brak