Lista ocen Nissan Laurel III (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ezy@o2.pl
Sedan 2.8 D 90KM 66kW
Bardzo ciekawa propozycja, przy dobrze zachowanych egzemplarzach nawet jeszcze bardziej. Duży wygodny krążownik z niezwykle trwałym silnikiem, "full wypas" w srodku i "klasyczna" sylwetka w bardzo przystępnej cenie. Części dostępne w sklepach nissana.
~eximpol@pro.onet.pl
Sedan 2.4 128KM 94kW
super auto jak na swój wiek ,silnik dożywotni ,jak słyszałem min.500 tys.km -łańcuszek rozrządu niewymienialny, jedyny mankament to części nietypowe dostępne tylko w serwisie w Niemczech,zwł. karoseryjne el.zawieszenia dostępne w kraju w norm.cenach
~ges133@wp.pl
Sedan 2.8 D 90KM 66kW
nie jest to moje pierwsze auto, ani zapewne ostatnie."Lalunia"posiada jednak swój urok i klimat.Szkoda, że nie stać mnie na starszy model do jazdy "tylko w niedzielę"
~qdlaty@poland.com
Sedan 2.8 D 84KM 62kW
naprawde za()isty woz pomimo swojego wieku. wygodny wielki bezpieczny bezproblemowy. Jedyny problem to zalatwienie do niego jakiejkolwiek czesci (trudno i drogo - na zamowienie)
~pawel_lomnicki@poczta.fm
Sedan 2.8 D 90KM 66kW
Nie wyobrazam sobie jezdzic innym autem. Zachecam ludzi wlascicieli tych wspanialych krazownikow do spotykania sie i podziwiania swoich dopieszczonych maszynek
~GLK
Sedan 2.4 128KM 94kW
Samochod prezentuje sie swietnie, chociaz jakby mial chromowany gril to by wygladal lepiej ;)
~mozart1@o2.pl
Sedan 2.8 D 90KM 66kW
autko jest bardzo fajnr tylko trzeba lubić taki rodzaj
~Andrzej
Nie polecam. Same kłopoty
~jarko malpka poczta.fm
Sedan 2.8 D 90KM 66kW
Ach - te części. Po za tym super.