Lista ocen Nissan Micra IV (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pejotpe
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Z dodatków: samochód wyposażony jest w łączność BT, która działa bardzo sprawnie, ale konfiguracja i synchronizacja kontaktów jest upierdliwa na jednoliniowym wyświetlaczu. Dodatkowo: mimo zapewnień sprzedawcy radio NIE odtwarza mp3 (jest to wersja wyposażeniowa Acenta z roku 2010 bez portu USB, dostępne jest tylko wejście liniowe). Z innych wad: obsługa komputera pokładowego jest mocno niedzisiejsza (i dosyć...
~yogibear07
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
W środku ordynarne plastiki ale i tak jest lepiej niż np. w Pandzie. Na dłuższe trasy (np. nad morze średnio się nadaje, po 3h jazdy zaczyna odczuwać się dyskomfort na plecach). Na plus są składane siedzenie 60/40 wtedy z malutkiego bagażnika robi się całkiem sporo miejsca. Woziłem w nim szafki, karnisze i wiele rzeczy o których nawet bym nie pomyślał że mogą wejść do tego auta (z zamkniętą tylną klapą oczywiście)
~kasia
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
OK, jedyne co to podłokietnik jest niepraktyczny, jest zamontowany za wysoko. Składane siedzenia są rewelacyjne, bagażnik jest stosunkowo duży w porównaniu do innych małych aut jakie oglądałam w salonach. Dodatkowo sporo miejsca jest tam gdzie jest koło zapasowe, weszło tam całe wyposażenie typu gaśnica, apteczka, płyn do szyb itp. bez wyjmowania koła.
~myk
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Mały samochód zajmujący mało miejsca a do tego całkiem ustawny bagażnik - nie ma problemu z pomieszczeniem zakupów i np wózka dziecięcego czy też fotelika, a po złożeniu oprać siedzeń można przewieść większy sprzęt agd. Całkiem sporo jak na małe autko.
~ptomekh
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Malutki schowek, mniejszy niż w k12 ,komputer pokładowy w mojej wersji pomyłka , brak kontrolki świateł mijania (może nas drogo kosztować), siedzenia nie trzymają na boki
~koala410
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Wnętrze okropnie głośne, wyświetlacz zupełnie nieczytelny ze względu na pomarańczowe podświetlenie i wyciemnienie przy włączonych światłach.
~Jaakub
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Ocenę obniżają przyciski do obsługi elektrycznych lusterek. Są umieszczone w słabo dostępnym miejscu. Poza tym ok.
~Zanshin
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Wszystko na swoim miejscu, trochę dziwne przełączniki nawiewu i automatycznej klimatyzacji, ale da się przyzwyczajić.
~nautek66
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
Można obsługiwać intuicyjnie,jeśli ktoś siedział w jakimkolwiek samochodzie nie będzie miał żadnych kłopotów z obsługą
~Piotr
Hatchback 5d 1.2 80KM 59kW
nie mam się do czego przyczepić - wszystko pod ręką; rozłożenie przełączników jak w typowym japończyku