Lista ocen Nissan Micra V (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon
Hatchback 1.0 IG-T 100KM 74kW
Wiem, że za cenę, za którą zapłaciłem mogłem kupić kilka większych samochodów. Czy lepszych? Ja szukałem samochodu do miasta, ze względnie dobrym wyposażeniem, z automatyczną skrzynią biegów. Wersja N-Connecta ma na pokładzie naprawdę sporo. Na dodatek jakość użytych tworzyw jest bardzo dobra, bardzo dobre jest spasowanie, ciekawe wzornictwo. 100 koni daje radę, skrzynia miękko zmienia biegi, audio umila podróż, android auto prowadzi jak po...
~Przemek
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Tutaj mam dylemat. Bo jak pisałem, jest to samochód pełen kontrastów. Z jednej strony nowoczesność i rozwiązania których nie ma konkurencja, z drugiej strony oszczędności że aż boli. Przykładem niech będą te przednie światła full led i żarówki z tyłu oraz "kobrotronik" w tylnych drzwiach.
~N
Hatchback 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Tak jak w segmencie B jest trochę tandetnych plastików, ale są na 2 planie z racji reszty świetnie wykonanego wnętrze z przyjemnych materiałów
~Piko
Hatchback 1.0 IG-T 92KM 68kW
Są tańsze samochody, ale jest też wiele droższych. Wg. mnie cena jest dobrze skalkulowana, ale zawsze warto walczyć o jakieś zniżki.
~pablo
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Cena skalkulowana nie jest może jakoś fantastycznie ale za zupełnie nowy samochód o tak nowoczesnym wyglądzie i wyposażeniu jest OK.
~PIOTR
Hatchback 1.5 dCi 90KM 66kW
Ładne wnętrze dobrze spasowane, Jak na ta klase autka oceniam bardzo dobrze.
~j.p
prawidłowo
~Waldek
Hatchback 1.0 IG-T 92KM 68kW
Jeden z tańszch w swojej klasie.
~nissimo
Hatchback 1.0 DIG-T 117KM 86kW
każda złotówka była dobrze wydana
Dziennik kosztów dla Nissan Micra V
8,6