Ocena kierowcy - Nissan Murano I

platinum, 19 lat temu
Silnik 3.5 i V6 4WD 234KM 172kW
Rok produkcji 2005
Nissan Murano I 3.5 i V6 4WD 234KM 172kW 2002-2007 - Oceń swoje auto
uwazam ze nissan zrobil niezla robote-BRAWO JAPONCZYKI-oby tak dalej.to co najbardziej mi sie spodobalo z JAPONSKICH sztuczek to tzw.INTELIGENT KEY-ktory jest dostepny razem z touring pkg.w modelu 2005.Jest to malutki ´´pilot´´ w ktorym zamontowany jest chip majac go w kieszeni mozemy otworzyc auto i je odpalic,musi byc blisko auta w obrebie 1metra.
cichutki do momentu kiedy przycisniesz,moglby byc bardziej dynamiczny w pierwszej fazie przyspieszania.
cvt pracuje bez zarzutu ,niesamowite odczucie
mam wersje sl i musze przyznac ze super sie trzyma drogi,w wersji se ze sportowym zawieszeniem jest jeszcze lepiej.
przod i boki-super tyl- bardzo dobrze slabo za to w lewej tylnej szybie pasazera.
wszystko na miejscu.w wposazeniu mam bose stereo system doskonale grajacy z subwoferem umieszczonym nad zapasowka ktory polecam.
przy ustawieniu na przednia szybe odrazu uruchamia sie ac- brawo
ogromna przestrzen dla kierowcy i raszty zalogi,prosciutka podloga z tylu dodaje komfortu dla 3 pasarzerow z tylu.
spoko ,jedna uwaga dla lubiacych latem jazde z otwartymi obiema szybami z tylu niezly gwizd sie zaczyna przy 60 km/h.
pali tyle co moj 10 letni lexus es 300-czyli calkiem niezle ale moglo by byc lepiej,wszystko zalezy od kierowcy.na trasie przy 80-90 jestem w stanie zrobic 27-28mil z galona.
jakosc do ceny jest w porzadku,ale za ekstra dodatki karza sobie niezle placic.
narazie bez zarzutu ,zobaczymy pozniej.w opinii innych kirowcow w modelu 2003 i 2004 najczestsza i jedyna awaria byl alternator ktory odmawial posluszenstwa po 6-8 tys km.
bez zarzutu.
Dziennik kosztów dla Nissan Murano I 3.5 i V6 4WD 234KM 172kW