Lista ocen Nissan Pathfinder III (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał Zahorski ze Szczecina
Terenowy Facelifting 2.5D 190KM 140kW
Do zakupu i odbioru auta doszło w piątek wieczorem dnia 09.12. Autem jeździłem mało, bo jedynie w poniedziałek pojechałem nim do pracy i we wtorek wyruszyłem w trasę do Niemiec a potem do Belgii. Wcześniej miałem już praktycznie załatwionego Subaru Outback bo wcześniej jeździłem dwoma Subaru Forester. Nissan wygrał cenowo - Pathfinder było o ponad 40 tyś tańszy od Outbacka. Początek trasy świetny. Pathfinder pomimo tego, że był nowy i...
~Zawiedziony
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
I tutaj niestety wielki minus dla Nissana. Korodująca tylnia klapa bagażnika w 4 -letnim aucie za 170 tys. to chyba nie jest normalna sprawa. Jak widać dla NIssana tak bo całkowicie mnie zlali nie uznając gwarancji a podobno na perforacje jest 12 lat :) I tu uwaga, Nissan odrzucił reklamacje na podstawię zrobionych przezemnie zdjęć telefonem komórkowym.
~konrad_s
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
70 000 wymiana sprzęgła, 120 000 znów pospute sprzęgło. 100 000 pada układ wydechowy, 105 000 wyciek z tylnego mostu, 115 000 urywa sie tylna klamka drzwi. 7 000 rdza pokrywy bagażnika. 50 000 awaria pasa 3 rzędu siedzeń (używanego 2 razy) po prostu tragedia
~3M
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Na gwarancji: uszczelnienie dachu - zamakała mocno podsufitka przy klapie bagażnika, osłony przgubów przednich pospadały, oring przegubu przód, przekładnia kierownicza! nowa, dolny cz. układu kierowniczego (tłumik drgań)! nowy.
~pogan
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
oprócz sprzęgła które sam uszkodziłem nic. A nawet to nie przeszkodziło mu dociągnąć do domu 3tony na przyczepie i jeszcze długo po tym jeździł bez większego problemu
~Artec
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Nie doświadczyłem, żadnych poważnych. Ale autko od pasjonata z doświadczeniem. Ważne aby zrobić wszystko, kiedy jest taka potrzeba a nie czekać aż coś się ...
~surf or die
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
brak, ewentualnie moge rzucic ze minusem dla mnie tojakosc plastikow i ich spasowanie ..jest gorzej niz w golfie 4
~Michał
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
jak na razie brak, aczkolwiek seryjne tarcze do wymiany przy 60tyś km. Proponuję zainwestować w EBC SUV 6000.
~Bartiszon
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Zbyt głośna praca turbosprężarki po przebiegu 30000 km .Została wymieniona w ramach gwarancji.
~nixdorf
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Brak usterek. Może w ten sposub odwdzięcza się za regularne przeglądy w ASO :)