Lista ocen Nissan Pathfinder III (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek skuterek@poczta.onet.pl
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Cena bardzo wysoka za jakość z klasy niżej niż kompact. opiszę serwis Nissana-- a może jego brak w Polsce. Jest to coś niesamowitego np: Nissan Sobczyk. Panowie"serwisanci" jak podjeżdzam to patrzą na samochód jakby pierwszy raz go widzieli na oczy!!!!. Nic nie potrafią zrobić a na części czeka się ok. 1 miesiąca. A jak juże wiedziesz na serwis to nawet auta Ci nie umyją i oddadzą brudne w środku. Myślę żę serwis Łady jest lepszy....
~surf or die
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
cena jest za model wygorowana , mam pelna opcje bez dvd i navi bo mnie to nie interesuje. do firmy mam wersje ubozsza . Przyznam ze jesli ktos bedzie sie sklanial to polecam wersje w skorach, bo jest wiele przyjemniej . Ekonomicznie wypada niezle w porownaniu do konkurentow na jakichpatrzylem , xtrial za maly a pali wiecej, subaru forester drogi i zarzyna 4 gumy na raz a to tez eksplatacja i koszta pozatym bagaznik mniejszy, mysle ze jest...
~Szymi
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Z tym wyposażeniem (LE) ani drogo ani tanio :P , wykończenie środka przy LE , plastiki powinno być lepsze , nie pasuje do dobrej jakości skóry ... no i cena navi 11 tyś gdy to samo w NAVARA kosztuje 8 tyś , zdzierusy !!! w LE powinno to być standardem, dodał bym możliwość przesunięcia w tył 2 rzędu siedzeń gdy niepotrzebny duży bagażnik , wygoda wtedy w 2 rzędzie byłaby wyśmienita
~Tomek_J
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Auto warte swoich pieniędzy, chociaż nie wiem czy mając do dyspozycji wolne środki kupił bym taki samochód z salonu. Po skonfigurowaniu w Nissanie nowego Pathfindera z wyposażeniem tożsamym z moim wyszło ok. 210.000zł (a wartość Pathfindera 2005 rok to racjonalny przedział cenowy 40.000 - 55.000zł).
~pogan
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Zawsze się znajdzie ktoś kto zapożyczy się u wszystkich sąsiadów albo nie da porządnie zarobić pracownikom żęby się pokazać, Ale jeżeli ktoś zaczyna przy zakupie rozmowę od "A CZEMU TAK DROGO" to nich może da sobie spokój z takimi autami
~Blade
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
cena wysoka, ale placi sie za cos konkretnego... osobiscie dodalbym wiecej wyposazenia w podstawowej wersji jak za taka cene, ale naprawde... za taka przyjemnosc z jazdy i frajde z prowadzenia warto zaplacic te kwote
~mario
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Uwaga na silnik zrobiłem 100260 czyli 260 km wiecej i nisan odmówił naprawy gwarancyjnej zrobiła się dzura w tłoku nissan to kpina uwaga!!!! to auto kosztowało mnie 240tyś nie polecam nikomu
~Marcin
Terenowy 5.6 i V8 314KM 231kW
Jak rozpatruje używane to genialnie. Jego konkurent Jeep daje mniej za te pieniądze. Jakość też lepsza niż Jeep. Może nie ma legendy Jeep-a ale jakość Nissan.
~Dieter
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Auta nowego tej klasy bym nie kupił, bo by mnie nie było na nie stać (220k zł), ale używane jak najbardziej kupiłbym z dobrych rąk ponownie bez zastanowienia.

Nissan Pathfinder III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~3M
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Jakość do ceny adekwatna. Kupiłem nowe auto z dużym upustem wiec nie narzekam. O Land Crusier-ze mógłbym pomarzyć.