Lista ocen Nissan Pathfinder III (34) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Chłodzi jak należy, grzeje szybko i skutecznie. Na plus trzecia strefa klimatyzacji dla pasażerów na tylnej kanapie. Regulacja jest zauważalna więc kierowca może cieszyć się przyjemnym chłodem kiedy z tyłu włączone jest ogrzewanie. Na plus zasługuje system podgrzewania silnika na postoju oraz webasto (akurat w moim egzemplarzu)
~Tomek_J
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Biorąc pod uwagę dużą przestrzeń wewnątrz auta klimatyzacja i system wentylacji sprawuje się doskonale. Dwustrefowa klimatyzacja i dodatkowe oddzielne sterowanie nawiewów w drugim rzędzie siedzeń podobno w tej klasie nie są niczym nadzwyczajnym ale dla mnie (posiadacza wcześniej samochodu bez tych dodatków) są czymś rewelacyjnym.
~Marcin
Terenowy 5.6 i V8 314KM 231kW
Ogrzewanie super V8 to piec na zimę jak w domu wiec niema problemu. Klimatyzacja działa także dobrze i sprawnie. Cały system jest trójstrefowy co też znaczenie pomaga. Nawiewy nad drugim i trzecim rzędem siedzeń znacznie przyspieszają nagrzewanie i chłodzenie wnętrza.
~wojtek skuterek@poczta.onet.pl
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
klimatyzacja od początku nie działala, okazało się że nie ma płynu chłodzącego!!!!!-- zrobili. W lecie wskazuje jakieś +4 stopnie. Powietrze wydobywające się z nawiewów w lecie jest letnie a nie zimne!!!!, sprawdzałem w porównaniu do nowej Skody Octavi 2.0 TDI
~Blade
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Po wlaczeniu silnika i nastawieniu klimatyzacji na odpowiednia temperature w mgnieniu oka czujemy przyjemny chlod w upalne dni... rewelka... ogrzewania nie testowalem, ale klimatyzacja dziala swietnie
~surf or die
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
jest niezle ,aczkolwiek znam modele aut ktore maja rewelacje jako ogrzewanie np alfa spider ma super wentylacje i ogrzewanie. tu niestety na cieplo trzeba poczekac.
~pogan
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
mnie z przodu ciepło w zimie i zimno w lecie. Ale z tyłu czasami dochodzą jakieś pomruki że mogło by być cieplej ale wtedy radio i nawiew na max i już nic nie słyszę
~Bartec
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Bez uwag, pod warunkiem że w aucie jest dodatkowy tylny nawiew, bo w biedniejszych wersjach jest problem z ogrzaniem/schłodzeniem części pasażerskiej z tyłu.
~Dieter
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Pozytywnie, choć nie wiem dlaczego w samochodach nie montuje się jakiegoś przypominacza o otwartych oknach podczas działającej klimatyzacji.
~Burgerman
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Nie wiem jak w innych, ale w moim jak zimno to nie dogrzewa. Poza tym nie kumam programu klimatronika i muszę ustawiac manualnie ustawienia.