Lista ocen Nissan Primera II Hatchback (119) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cieciwa1@op.pl
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Jak na tej klasy samochód to ogrzewanie powinno wcześniej dawać o sobie znać, w zimie ciepło zaczyna się czuć dopiero po przejechaniu 4 km, wentylacja nic szczególnego, w moim aucie nie ma klimatyzacji, trzeba pamiętać o regularnej wymianie filtra przeciwpyłkowego, dokuczliwe też jest to że pyłki szybko dostają się do auta i trzeba często czyścić plastiki począwszy od przedniej szyby a skończywszy na drzwiach.Ta słaba szczelność wpływa też na...
~Kamil
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
średnio byłem zadowolony długo sie nagrzewał.. moje auto stalo zawsze na dworzu i zawsze go wymroziło... w zime potrafil jechac 5 km że by chwycić ok 25st/C i dopiero sie przełączył na LPG DUZY MINUS------ i z wentylacją tez lipa kolejne 2 km zeby bylo cieplo w aucie. cienkie blachy i jak sie stoi z dziewczyną czy narzeczoną gdzieś to szybko się oziębia..;p
~dzkzsl
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Wersja z klimatronikiem nagrzewa sie dość szybko. maksymalna temperatura to 32 stopnie. nie wiem jak z klimatyzacją bo jeszcze nie jeździłem autem w lecie ale wiem,ze minimalna temperatura to 18 stopni, wydaje mi się, ze powinno sie chlodzic do mniejszej temperatury ale to pokaze czas. Po prostu nie mialem wczesniej auta z klimatronikiem.
~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
szybko lapie temperature w zime podgrzewane lusterka fajna opcja o tej porze roku. w lato klimatyzacja manualna jak to klimatyzacja ogolnie caly uklad dziala bez zarzutow. w porownaniu do Civic VI gen w ktorej to wiatrak dzialal po pewnym urzytkowaniu od 2 czy 3 opcji nawiewu co jest czesta usterka tu nie ma to miejsca jak narazie.
~Łukasz/Warszawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Nagrzewanie i chłodzenia perfekcyjne jak dla mnie. Zero parowania szyb w deszczowe dni. Zimą ogrzewanie na 4 biegu spokojnie w kilka minut całe auto bez lodu/śniegu. Dziwnie nagrzewa się i paruje przednia maska, ale ten model tak podobno ma. Klimatyzacja zarówno w manualnym jaki automatycznym ustawieniu - super.
~Dawid Fajdek
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Klimatyzacja pracuje wręcz perfekcyjnie. Jeden z najbardziej udanych elementów tego samochodu. Nawet największe upały nie stanowią dla niej problemu. Nie obciąża też wyraźnie samochodu w trakcie jazdy. Porównując do passata z 2005 roku, którym wracałem ostatnio z belgii, zdecydowanie wygrywa primera.
~Paweł
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Climatronic działa idealnie. Bardzo szybko chłodzi, i grzeje jak trzeba. Natomiast o parowaniu szyb nie ma mowy. W moich samochodziku jest ogrzewanie postojowe WEBASTO. Naprawdę super sprawa w zimę, samochód w ciągu 10 min odmarza, nagrzewa się a Ty wsiadasz co cieplutkiego samochodu.
~norfred
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
również świetnie, klima radzi sobie całkiem dobrze z szyba przednią i bocznymi przednimi gozej s szybami pasażerów, a i ogrzewanie działa BARDZO szybko kila minut jazdy (3-5), na tylnej szybie padła jedna scieszka ogrzewania i troche wkurza bo na środku akurat.
~Łukasz Wawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Klasa sama w sobie - zima - silnik szybko łapie temp. pracy - ogrzewanie super(jazda w kurtce nawet na krótkiej trasie to samobójstwo). Klimatyzacja również bez zarzutów - warto przestrzegać podstawowych zasad działania klimy, a nie zawiedzie - bardzo wydajna!!!

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jeżdżę i jeżdżę...
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Super sprawa to suwak od zmiany kanału zimnego/ciepłego. Nie mówię o pokrętle, tylko o suwaku przy kratkach. Sprawa jest o tyle przyjemna, że nie trzeba włączać klimatyzacji, żeby odparować szyby - można włączyć ciepło na szybę i zimno na kabinę.
Nissan Primera II Hatchback