Lista ocen Nissan Primera II Hatchback (106) - Widoczność

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz Wawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Do przodu trochę bardzo na wyczucie - wysoko osadzona maska. Na boki radzę uważać na słupki - od przedniej szyby i boczne - trzeba jeździć na maxa na lusterkach. Tył to inna para kaloszy - słabiutko, bo podobnie jak przód - wysoko osadzona szyba i mocno pochylona. Ale nic za darmo - ładna i klasyczna linia wynagradza te mankamenty.
~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
dobra widocznosc moze troche slabiej widac przez tylnia szyba zwlaszcza ze mam tam zamontowany spojler i auto nie jest najkrotsze aczkolwiek z racji tego ze jezdze dostawczymi samochodami w pracy manewry wykonuje na bocznych lusterkach ;)
~Patryk92
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
moim zdaniem widocznosc jest bardzo dobra, przy parkowaniu nie mam problemow widomo jest to kwestia wprawy ale naprawde nie ma wiekszych problemow z widocznoscia. jedyne co przeszkadza to bardzo mały promien skretu - trzeba sie troszke nakrecic!
~Łukasz/Warszawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Do przodu ok, ale pochylenie słupków jest znaczne co powoduje dużo zasłoniętego pola widzenia dla kierowcy(szczególnie z lewej strony. Do tyłu ok - na tzw. wyczucie jak w większości aut - lusterka duże więc można sobie spokojnie poradzić.
~paw_111
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Lusterka ogromne i bardzo praktyczne. Słupki nie zasłaniają widoczności. Lusterko wsteczne też bez zarzutów. Cofanie z racji tego, że nie jest to mini samochodzik to kwestia przyzwyczajenia ale tragedii nie ma.
~Nismoman
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Widoczosc ograniczaja dosc grube przednie slupki. Do tylu tez jest tak sobie. Lusterka - slabo. Ale ogolnie prowadzi sie pewnie, jesli ktos nie potrzebuje przeszklenia jak w Multipli :D
~dzkzsl
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Nie wiem jak w kombi ale w heczbeku duzo lepsza widoczność niż w sedanie. Do tego pomaga tylnia wiczeraczka. Troche przeszkadza lewy przedni slupek i czesto musze sie za niego wychylac ale poza tym jest ok.
~cieciwa1@op.pl
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Hmm,jest pewne martwe pole widzenia z przodu i z tyłu powodowane przez słupki, ale myślę że to dotyczy każdego auta, może z wyjątkiem kabrioletu, więc nie widzę podstaw na zaniżenie oceny w tej kategorii.
~Kierowca BomBowca
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Dobra, tylko kompletnie nie widać gdzie kończy się tył. Beznadziejne światła przednie, musiałem założyć ksenony bo seryjne żarówki to istna tragedia. Na ksenonach jest super.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Hatchback
9,7
10,8
~tomasz_luczak3@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Widoczność dobra we wszystkich kierunkach, nie ma co narzekać. Przy parkowaniu też jest dobrze jeżeli posiadamy Primerę liftback, z sedanem jest pewnie troszkę gorzej.
Nissan Primera II Hatchback