Lista ocen Nissan Primera II Hatchback (124) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz/Warszawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Tutaj mamy problem: na jałowym po rozruchu silnik jest głośny. Później jest ok, ale pod warunkiem, że nie kręcisz na więcej niż 3k obrotów. Później tylko dobra muzyka pomaga:-). Powyżej 140 km/h robi się głośno przez opływające powietrze - mam wrażanie, że współczynnik Cx nie jest dobry dla tego autka. Wspomniane zawieszenie co chwilę przypomina, że dziur u nas dużo. Co chwilę jakieś niepokojące stuki. Po wymianie goleni i górnych...
~tomasz_luczak3@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Tutaj jest dobrze, jednak przy wyższych obrotach robi się trochę głośno jeśli jedziemy w trasie. Jeśli ma być komfortowo na trasie to tak do 120,130km/h. w mieście ten odgłos nie będzie przeszkadzał gdyż jak pisałem już wcześnie odgłos ten jest dosyć przyjemny.
~wareczny
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
bynajmniej w mojej wersji jest naprawde pieknie 180km\h zaczynam wiatry opony slyszec no i silnik oczewiscie ale nie przekraczajac 3tys orotow naprawde ladnie nie mowiac o biegu jalowym teoretycznie nic,juz sie zdarzylo bendyxem zamieic pare razy
~Piotr
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Silnik słychać dość wyraźnie ale benzynowe 2.0 brzmi całkiem znośnie więc nie jest to uciążliwe. Toczenia i szumu powietrza za bardzo nie słychać więc można w czasie szybkiej jazdy całkiem swobodnie rozmawaić czy nawet słuchać jazzu :)
~użytkownik primery
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Trudno jest ocenić mi auto w tej dziedzinie. Gdy stoję na światłach silnik słychać i dla mnie to jest akurat plus, bo wiem że nie zgasł- proste. Z kolei przy wyższych prędkościach to i tak słychać tylko szum powietrza.
~Damin.se
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
jak na auta 1.6 jakimi mialem okazje jezidzic to Nissan wygrywa. niske obroty robia swoje. wada jaka mnie denerwuje to wentylacja. Glosina praca juz od 2 biegu! ( na 1 biegu kabina jest slabo wentylosana, w dwie osoby duszno).
~Łukasz
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Słabe wyciszenie silnika i drzwi. Silnik wyraźnie słyszalny pow. 3 tys. obrotów. Na trasie cicho i przyjemnie do 110km/h, później już tak przyjemnie nie jest... Niemniej wyciszenie lepsze niż u aut miejskich.
~Mars91
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Charakterystyczny traktorowy warkot starego diesla. Powyżej 150-160km/h strasznie głośno, ale chyba nie do takiej jazdy ten silnik służy. Przy prędkościach 100-120km/h trzeszczące plastiki deski rozdzielczej.
~paw_111
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Jeżeli chodzi o głośność to jest dobrze. Primera nie jest jakoś super wyciszona ale na autostradzie można śmiało rozmawiać nie krzycząc do siebie. Za to przy przyspieszaniu bardzo fajnie słychać silnik.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Hatchback
9,7
10,8
~nefro00@interia.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Słabizna...przy 130 km/h zaczyna świszczeć powietrze przelatujące przez drzwi, po ustawieniu głośności muzyki (w skali sony zaczyna się to od ok. 17, czyli raczej cicho)chodzą całe drzwi i bzyczą jak szalone
Nissan Primera II Hatchback