Oceny Nissan Primera II Hatchback

Nissan Primera II Hatchback - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (51)

~dzkzsl
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Silnik 2.0 (wczesniej jezdzilem 1.6) naprawde dynamiczny i zarazem ekonomiczny. Spodziewalem sie spalania conajmniej 10 L a tu mozna przy normalnej jezdzie w trasie zejsc ponizej 8. wielkie brawa dla nissna !
~Jeżdżę i jeżdżę...
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Moc, spalanie, wytrzymałość, ekonomiczność... Szkoda, że od P12 już nie robią takich silników.
~Tomasz
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
~Nismoman
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Szybko sie zbiera, przy wyprzedzaniu redukcja na 3 i jazda. 0 problemow i swietny dzwiek.
~Radek
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
zużycie paliwa - na plus oczywiście
4,1
~mike403@o2.pl
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
To jedna z lepszych dwullitrówek na rynku. 140 KM, 9 s. do setki i Vmax na poziomie 220 km/h przy średnim spalaniu 10,5 l beznyny to dla mnie rewelacja. Trochę brakuje mu brzmienia Hondy, ale za to ciągnie z samego dołu.
~Mars91
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Świetny silnik, choć nie ma za dużo mocy - typowy stary diesel, szkoda że już takich nie robią. Myślę, że spokojnie można nim pokonać 500tys km bez większych napraw.
~Tadek
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Rewelacyjny mocny a przy tym oszczędny silnik.

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~użytkownik primery
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Według mnie silnik zasługuje na wysoką ocenę. O ile jego dynamika w porównaniu do dzisiejszych jednostek napędowych jest przeciętna, to pod względem awaryjności nie wydaje mi się, aby którakolwiek konstrukcja wytrzymała tyle co ta. Prosta budowa bez zbędnych elektronicznych ulepszeń pozwala na długotrwałą i bezproblemową eksploatację.
~tomek85fcb
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Chodzi cichutko, znajomy stwierdził, że jeżdżę hybrydą ;)
Nissan Primera II Hatchback