Lista ocen Nissan Primera II (290) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 350 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cieciwa1@op.pl
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Auto Primera GX 2.0td 5 drzwiowe kupiłem we wrześniu 1997 roku w salonie było wtedy naprawdę drogie, jeździłem nim 12 lat,więc stosunek jakości do ceny mówi chyba w moim przypadku na ,,+,, teraz Nissan jest połączony z ,,francuzami,, i chyba tylko dlatego nie kupiłbym teraz Nissana, jednak ,,japończyki,, są bardziej niezawodne. Ponieważ moja żona zawsze marzyła o Toyocie, więc tydzień temu kupiliśmy Toyotę awensis 2.0 D4-d 126KM sedan,...
~top sport
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
cena rekompensuje drobne niedoskonałości, nie wiem co ludzie widzą w niemieckich autach. Tutaj elektryka, klima, 4 poduchy, skóra, cent. zamek, immob., alarm, ABS i parę innych bajerów są montowane seryjnie !!! Fakt, że jest to najmocniejsza primera w grupie P11, ale niech ktoś znajdzie niemca z takim wyposażeniem i w takiej cenie. Może nie jest to Toyota, której zawsze moim zdaniem trzeba dać palmę pierwszeństwa wśród japońców, czy Honda z...
~zadowolony_z_nissana
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Za starszy model z 2001 roku trzeba bylo zaplacic ponad 60tys zl jednak w porownaiu z innymi autami to byla cena niska. Za Hondę civic z tym samym wyposazeniem musial bym zaplacic ok 70tyz podobnie renault laguna II (te dwa auta brałm jeszcze pod uwagę). Auto po 4 latach jest warte ok 38tys (dane z ubezpieczenia) wiec nietraci duzo na wartosci, no i najwazniejsze auto jest bezawaryjne. Pan w serwisie powiedzial ze przy takim przebiegu (10tys...
~tokarz
Kombi 2.0 16V 131KM 96kW
Primery są bardzo tanie, np. w stosunku do niemieckich aut z tamtego okresu. Miałem i jego i drugie. Nissan wypadł pozytywniej. Tańszy w utrzymaniu, mniej awaryjny, łatwiej znaleźć niewyeksploatowany egzemplarz na rynku wtórnym (małolaty i buractwo nie katuje tego pod dyskotekami). Tylko z blachami trzeba uważać, Mimo wszystko jest to produkt składany w GB, więc siłą rzeczy musi korodować ;) Silnik natomiast jest Made in Japan.
~truat
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Nie całe 20tys złotych za kompletne wyposażenie ( xenony, szyberdach, klimatronic, podgrzewane fotele itd) + 140koni + prawie 5 metrów kombi to wg. mnie bardzo dobra cena. Co prawda samochód ma już 10lat, ale to jeszcze Nissan produkcji japońskiej (nie Renault), chociaż składany w Anglii. Nie wyobrażam sobie kupienia za 20tys zł np. 3 letniego Punto jeżeli można mieć takiego Nissana :)
~Grzesiek
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Ja dałem w maju tego roku za to autko 17200. Auto jest sprowadzone z Niemiec. Posiada praktycznie wszystko co potrzeba kierowcy!Klimatyzacja,2 poduszki,ABS, elektryczne i podgrzewane lusterka, 4 elektr. szyby, komputer pokładowy z 6 wskazaniami, kubełkowe welurowo-skórzane siedzenia.Jest to wpełni komfortowe auto.Ta bryka a jest z 1997r. jest poprostu super.Za tą cenę jak najbardziej warto!
~karol
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
śmiało mogę powiedzieć ze cena tego samochodu jest według mnie trochę zaniżona bo wiele ludzi nie docenia tego samochodu i jego walorów bo mógłby śmiało konkurować ten samochodzik z taki samochodami jak: ford focus,honda civic, opel astra II generacji itd. choć niestety wielu ludzi nie docenia tego samochodu bo można go kupić za małe pieniądze w bardzo dobrym wyposażaniem.
~adam smiały
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
za 10000zł mozna kupic egzemplarz w dobrym stanie.dla porównania 7000zł kosztuje VW Golf 3 z 1997 roku. Japońskie auta są przemyslane i solidnie wykonane. Służą do jazdy nie do lansowania. Miałem Mazdę 626,Toyotę corolla,awenis i teraz nissan i natepne auto też bedzie japońskie. prawdziwe japońskie a nie jak dziesiejszy nissan w kooperacji z Renault=niska jakość
~Martin Black
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto z 2000 roku z przebiegiem 122 000 kupiłem za 16 000 zł. W wyposażeniu miałem - podgrzewane fotele , klimatronik, czujniki cofania, odtwarzacz cd/mp3, autoalarm, kpl elektrycznych szyb, lusterka elektryczne, alufelgi - max wyposażenie oprócz skóry. W tej cenie mogłem mieć 3 lata starszą/e audi, hondę , toyotę i to ubożej wyposażoną - NO PRZECIEŻ TO BEZ SENSU.
~piocio@autograf.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto sprowadziłem z niemiec przez jednego pośrednika - mojego kumpla. Zależało mi na tym, żeby miał mały przebieg (dlatego benzyna) i był faktycznie bezwypadkowy, dlatego trochę przepłaciłem. Auta sprzedawane u nas to w 99% rozbitki - mimo umieszczania dopisku "bezwypadkowy" i niestety nadal są kręcone liczniki, co w dobie LCD-ków jest jeszcze łatwiejsze.