Lista ocen Nissan Primera II (296) - Widoczność

Na liście zabraknie 344 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Zależy co rozumieć pod pojęciem komfort. Należy pamiętać że to konstrukcja lat 90, gdzie kładziono nacisk na niezawodność a nie na np. wyciszenie w jeździ autostradowej. Przy prędkości 150 w aucie jest głośno, lecz wciąż znośnie. Poza tym jeśli chodzi o wyposażenie, komfort 100% jakiego szukać tylko w limuzynach. W mojej wersji akurat jest chyba wszystko. Pełna elektryka, grzane fotele, klimatronik 2 strefowy idt. Fotele bardzo wygodne, trudno...
~jarekp_1986@wp.pl
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Doskonale mimo toże to sedan bo to w końcu nie jego wina.Do tyłu faktycznie na wyczucie i ostrożnie natomiast cała reszta wielki plus. Duże szyby, w każdą strone wszystko widać dokładnie. Nie przeszkadzają słupki przednie znakomite mimo że w sumie niewielkie sa luserka boczne.Lewe pozbawione martwego pola, elektrycznie sterowane w bardzo dużym zakresie. Szkoda że nie są podgrzewane. Nie też problemu z parującymi szybami.Duży plus za bardzo...
~Sylwester
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
widoczność jest bdb, szerokie pole widzenia, słupki nie ograniczają jego w żaden sposób. Po dobrym zajęciu miejsca za kierownicą, mamy wszystko pod kontrolą. W moim egzemplarzu minusem jest brak tylnej wycieraczki, ale cóż nie można mieć wszystkiego . Dodam że mam 190 wzrostu więc nie wiem jak to sie ma do osoby niższej.
~Seba82
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Widoczność OK za wyjątkiem parkowania tyłem. Tutaj przydałyby się czujniki. Szyba tylna dość mocno pochylona a za nią cały kufer. Mając oryginalną małą lotkę na klapie bagażnika można parkować ale ciężko mierzyć odległość od auta na parkingu. Lusterka dosyć duże, przy ich zakończeniach fajne soczewki zawężające martwy punkt.
~Łukasz Wawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Do przodu trochę bardzo na wyczucie - wysoko osadzona maska. Na boki radzę uważać na słupki - od przedniej szyby i boczne - trzeba jeździć na maxa na lusterkach. Tył to inna para kaloszy - słabiutko, bo podobnie jak przód - wysoko osadzona szyba i mocno pochylona. Ale nic za darmo - ładna i klasyczna linia wynagradza te mankamenty.
~Kuba
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Widoczność jest wystarczająca zarówno w przód jak i do tyłu. Nie mam problemów przy parkowaniu tyłem czy przeciskaniu się przez wąskie uliczki. Trochę zawiedziony jestem lusterkami, spodziewałem się lepszej widoczności. Zmieniając pas w mieście trzeba bardzo uważać, bo jest duży martwy punkt.
~mariusz847
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Dobre lusterka, wersja kombi ma ostro opadający tył co ułatwia manewry na parkingu. Do przodu widoczność przyzwoita, słupki nie są zbyt szerokie. Natomiast wszystko psuje fatalny promień skrętu, nieważne że wszystko widać i tak nie zawrócimy nigdzie "na raz".
~januszBB
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
jak na taka wielkosc auta nie mozna narzekac, jedynie moge miec uwage do srodkowego zaglowka ktory troche przeslania centralny widok do tylu, ale pomagaja lusterka zewnetrzne - dosc duze i z martwym polem - jak sie ktos nauczy cofac na lusterka nie musi sie nawet ogladnac
~tokarz
Kombi 2.0 16V 131KM 96kW
Widoczność do przodu jest rewelacyjna. Do tyłu trochę utrudniona, ale jest to kwestia przyzwyczajenia. Generalnie nie można nic zarzucić. Ja wymieniłem sobie obydwa wkłady bocznych lusterek na asferyczne (oryginalnie taki jest tylko jeden). Rewelacja!
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II
9,1
10,9
~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
dobra widocznosc moze troche slabiej widac przez tylnia szyba zwlaszcza ze mam tam zamontowany spojler i auto nie jest najkrotsze aczkolwiek z racji tego ze jezdze dostawczymi samochodami w pracy manewry wykonuje na bocznych lusterkach ;)