Lista ocen Nissan Primera II (28)

~Jeżdżę i jeżdżę...
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Naprawdę bardzo dobry samochód. Mocny silnik, kompletnie nie boi się obrotów i nie chleje w nadmiarze ani paliwa ani oleju. W miesiącu trzaskam 4-6tys.km autostradami. Wszędzie, gdzie można jadę 160km/h (ok. 4100obr/min) i nic się nie dzieje, a spalanie nie przekroczyło mi jeszcze 8,7l/100km przy takich prędkościach. Bezawaryjność, mimo mojego naprawdę solidnego katowania. Kupiłem auto za 3500zł dołożyłem 500zł na jakieś pierdoły typu przegub,...
~Kundzi
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Swietne auto, ktore z czystym sumieniem moglbym polecic kazdemu! Bezawaryjne, tanie w eksploatacji, zadnych problemow na gazie. To prawda, ze golfy itp autka z tego samego rocznika sa lepiej wysposazone, maja ladniejsze wnetrze itd... ale nigdy bym nie zamienil mojej Primci na inne autko. Powiedzonko ze japonczyki sa niezawodne naprawde nie wzielo sie z nikad. Jesli mialbym komus doradzic kupno lepszego auta to moglaby byc to tylko primera...
4,1
~Jar
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Bardzo solidne auto, świetnie sprawdza się jako rodzinne. Z silnikiem 2.0 jazda to sama przyjemność, a bagażnik o poj. 505l jest niewiarygodnie pojemny :)
~Z2artur@interia.pl
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Kultura pracy tego silnika jest dość dobra choć mam wyjęty katalizator i zrobiło się matalicznie głośniej ale moc wzrosła a spalanie spadło japoniec bez katalizatora potrafi:).Bardzo dobrze jest go przeciągnąć do 5tyś obrotów wtedy potrafi pokazać sportowy charakter żadna vektra 1,8 czy Audi B4 2,0 (115km) nie ma co marzyć żeby się ścigać:) sam sprawdzałem:):):):):) (Silnik)
3,8
~Krzysztof
Kombi 2.0 16V 115KM 85kW
Silnik samochodu - praktycznie nie zdarcia. Nie "lubi" jednak gazu. Wnętrze mogłoby być bardziej przytulne, choć i tak nie jest źle. Przyśpieszenie też nie złe. Warto jednak pamiętać o kosztownym przyśpieszaniu. Gdy korzysta się z tego waloru, wówczas poziom spalania na 100km znacznie wrasta. Samochód "lubi" spokojną jazdę.
2,9
~Tanhauser
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Żeby jeździć tym autem trzeba trzech rzeczy: PIENIĘDZY, PIENIĘDZY i jeszcze raz PIENIĘDZY. To skarbonka na kółkach, przeglądy zamykające się sumą poniżej 1000 zł to marzenie. Cześci absurdalnie drogie.
~prima1
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Co do silnika nie mogę miec zastrzeżeń. Wymieniłem tylko świece i kable zapłonowe. No oczywiście olej,filtry. Zalewan Mobil 1 5W-50. Nie ma potrzeby dolewania między wymianami a przejechałem już nim 50 tyś. km (Silnik)
~Karol
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Dobre auto, tylko mam takie lekkie wrazenie ze montaz w U.K. na dobre jakosci nie wyszed. Auto oszczedne, dynamiczne i wygodne. Szkoda ze w serwisie szaleja z cenami. Za wymiane rozdzadu (lancuch, napinacze) chca 4000 zl! A to juz lekka przesada.
4,1
~Grzesiek
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
10 letnie auto z przyzwoitym wyposażeniem, praktycznie niezawodne, no i cena też do przyjęcia- to chyba mówi samo za siebie!
~skunfighter@hotmail.com
Kombi 2.0 16V 115KM 85kW
Bardzo dobry silnik lecz troch e mało żwawy na 2-ce (Silnik)