Lista ocen Nissan Primera II (56)

4,1
~Dawid Fajdek
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Pora odwdzięczyć się za wszystkie opinie z jakich korzystałem przy wyborze nowego auta. Samochód kupiony we Włoszech, przy przebiegu około 100k., w 2005 roku od 1 właściciela. Po sprowadzeniu zamontowano w nim LPG. Awaryjność poszczególnych części poniżej.
3,3
~paweł
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Po zmianie vw na nissana byłem bardzo zadowolony.Japońce maja inną filozofie budowy aut a ich bezawaryjność to nie jest mit.To naprawde dobry samochód.Jego plusy to dobry silnik(bez gazu)calkiem przyzwoite osiągi(też bez gazu)bezawaryjność i japońska technologia.Na minus fatalne zawieszenie,okropne siedzenia i chyba to spalanie,które jest o 2 litry za duże.Patrząc na jego wykonanie też nie można być zachwyconym bo jest składane u angoli przez...
~Zawias
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Świetne auto w niskiej cenie. Znajomy ma Passata i jeśli chodzi o niezawodność, koszty użytkowania, osiągi to Primera zdecydowanie wygrywa. Komfort jazdy na bardzo zbliżonym poziomie (Passat ma trochę więcej miejsca dla pasażerów ale znacznie mniej na bagaż). Można kupić z bardzo dobrym wyposażeniem. Ja mam klimę, elektrykę, podłokietnik, welur. Jak dla mnie wystarczający \"wypas\"
~Artur, petronius4@wp.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Naprawde dobry samochod za bardzo rozsadna cene, z nieporownywalnie lepszym wyposazeniem od niemieckich konkurentow - ABS, Air Bag x 2, 4 x el. szyby, el. lusterka, podgrzewanie siedzen, klima, wspomaganie kier., komputer pokładowy, czujniki temp. zewnetrznej, poziomu płynow eksploat. (nawet w zbiorniczku spryskiwaczy!). Polecam zdecydowanie!
~yans
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Pomijając ww. korozję, to samochód jest rewelacyjny, silnik nie do zajechania (pod warunkiem, że się o niego dba). Oprócz skóry i komputera mam full wypas – ABS, wspomaganie kierownicy, elektryczne lusterka, elektryczne szyby (4), 2 poduszki powietrzne, regulowany fotel kierowcy, regulowana kierownica, klimatyzacja, termometr zewnętrzny, światła przeciwmgielne przód i tył, alarm, immobilizer, antynapad – czego chcieć więcej? Fakt,...
~milosh7
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
dziwia mnie komentarze typu-wymienilem lozysko,wszystko sie sypie ,dyskoteka kontrolek itd. moze uzytkownicy wystawiajacy je teprezentuja typ kierowcow,ktorzy olej wymieniaja co 100tys km i to na superol cb do ciagnikow rolniczych i moze tak samo uzytkuja samochody-gaz do dechy i nawet droga nie potrzebna tyko pole.nie jestem milosnikiem primery ale musze stwierdzic ze to naprawde niezawodny,dynamiczy i wygodny samochod. a moze kupili samochod...
~pawlo
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
ogolnie to jest ok.nie moge nazekac bo wiem ze inne auta sprawiaja o wiele wiecej problemow.nissan to naprawde fajne autko.nie jest to ideal,ale chyba nie ma takiego auta
~borys
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
nikt nigdy w mojej rodzinie wsrod znajomych nie mial nissana jestem pierwszy i jestem szczerze zadowolony to przyjemne auto
~jamesbond7@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
moim zdaniem ogólnie zasługuje na 4+/5-. mocne strony to: prowadzenie, silnik (osiągi i spalanie), przestronność, ergonomia. natomiast trzeba się pogodzić z jednak słabym wyciszeniem (zwłaszcza przy prędkościach powyżej 120km/h), nie za bardzo komfortowym resorowaniem oraz zdarzającymi się drobnymi usterkami

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kazet5
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
mam to auto dopiero od dwóch miesięcy (kupiłem jako używane 4-letnie), ale przed zakupem testowałem Toyotę Carinę E, Peugeota 406, Forda Mondeo a nawet Daewoo Leganzę (wszystkie z rocznika 1998 i z silnikami 2,0 l) i ten samochód przebił konkurencję pod wieloma w/w względami.Polecam.