Lista ocen Nissan Primera II (22)

~Janusz
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Auto z gatunku sleeper. Wbrew powszechnym opiniom to auto jest tanie w utrzymaniu, pod warunkiem, że się na bieżąco wszystko robi, a nie odkłada na potem. Porównując z innymi markami w tej samej klasie to auto jest na prawdę bardzo bogato wyposażone. Jedyne co może denerwować w sedanie do dostęp do bagażnika. Denerwujący jest też przeogromny promień skrętu
~wareczny
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
oceniam auto jako fajnie wykonate jak juz pisalem japoniec plastikowy ale w tej wersji i roczniku jeszcze ujdzie,kufer wykonany bardzo tandetnie nic nie zpasowane jakies dziwne szmatki i zatrzaski, szoferka ok,tapicerka latwo sie czysci autko fajnie sie zbiera w zakretach daje rade smialo na rodzinne wakacje wygladem tez daje rade fajny dostemp pod maska co wiecej ?jeszcze sie przyzwyczajamy do siebie wiec to tyle
~Madmax
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Ocena doskonale - ponieważ kosztuje mało, spala mało, wygląda dobrze - czarny, osiągi b dobre, nie psuje się, koledzy cię lubią bo nie masz najlepszego samochodu na świecie,
~top sport
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
samochód warty polecenia, szczególnie dla osób, które lubią przycisnąć, a nie chcą mieć specjalnie wyróżniającego się auta, super-prowadzenie, dobry motor, twarde zawieszenie wymaga stałego doglądu, ale tylko ze względu na twardość sprężyn i fatalną jakość polskich dróg. W porównaniu z wcześniejszą primerą P10 gorsza jakość wykonania (plastiki, nie podświetlane niektóre przełączniki), brzydsza welurowa tapicerka, ogólnie sprawia wrażenie...
~Grzesiek
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Moja Primera to wersja GT - 150KM. Także możliwości silnika są olbrzymie, kultura pracy bardzo dobra, elastyczność idealna! (Silnik)
~marekuk6
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Serdecznie polecam, auto prawie idealne. gdyby tylko japońcow tak nie żarła rdza szczególnie od spodu. zawsze można zakonserwować. nie ważne to jest pierwsze auto które szczerze pokochałem
~mateusz1986pn@op.pl
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Przyśpieszenie i prędkość maksymalna w zupełności wystarczają V-max ponad 220km/h 0-100 ok. 8s (Silnik)
~j.szmigielski@wp.pl
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
jest to mój drugi samochód tej marki (poprzedni sunny 1,4 benz. 1993-1997) i myślę,że nie ostatni.
~ojciec@csk.pl
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Autko prawie idealne. Pojemne, japońskie, niezawodne, o prawie sportowych osiągach. Mam założony GAZ więc nie bije po kieszeni. Bardzo atrakcyjne wizualnie.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II
9,1
10,9
~doofy_86
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
słowem wstępu mam samochodzik dopiero 1 dzien ale juz cos chcialem napisac silnik pracuje bez zarzutu zarowno na sekwencyjnym gazie jak i na benzynie bez falowania bez zadnych zbednych ceregieli po prostu idealnie jak narazie mam nadzieje ze jest bez wad ukrytych (Silnik)