Lista ocen Nissan Pulsar (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~howser
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Mnóstwo schowków i kieszonek. Bagażnik z oświetleniem. Bardzo wygodne podłokietniki po obu stronach kierowcy. Wygodny fotel, nie męczy nawet po kilku godzinach drogi. Dobrze dostępne zapięcia isofix. Niski próg załadunkowy i spory bagażnik. Na minus: tylko dwa haki w bagażniku, w dodatku do tej pory nie udało mi się niczego do nich przyczepić; wysoki próg po złożeniu tylnych foteli, brak tunelu w środku auta na włożenie nart. Denerwuje czasami...
~Asasello
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Szkoda że projektanci nie włożyli więcej wysiłku w zaprojektowanie bagażnika. Brak tu schowków, przegródek, czy też podwójnej podłogi. Gdyby samochód był dłuższy o 5 cm zmieściłby na długość w bagażniku największą z walizek. A tak mieści się ona ale w innym ustawieniu. 2 potężne walizki i 1 średnia plus torba mieszczą się bez problemu.
~Seba
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
W zasadzie nie ma się co do czego przyczepić. to co ma być pod ręką to było. gniazdo usb umieszczone w dobrym miejscu, razem z zapalniczką, chociaż ja pod kierownicą założyłem sobie drugie specjalnie przeznaczone do ładowani telefonu, żeby kabli nie ciągnąć.
~mlody
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Wszystko jest tam gdzie powinno, przyciski przypominają te z czasów almery. Zwykłe, normalne, po przebiegu 140 tyś nic się nie wytarło i czuć trwałość z lat 90 ' jestem pewny że będą działał tak samo za 10 lat
~Twerk
Hatchback 1.6 DIG-T 190KM 140kW
uchwyt bagażnika (od środka) mógłby być z obu stron. Poza tym bez uwag. rozmieszczenie przyrządów oraz dostęp do wszystkiego jest OK.
~Robert
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Wszystkie przyciski pod ręką, fotele komfortowe o kiepskim trzymaniu bocznym. Otwarty kokpit - coś, co mi bardzo odpowiada.
~xavius8
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Rozplanowanie wszystkich elementów jest bardzo dobre, zarówno na panelu głównym jak i funkcjonalność panelu LCD.
~minowol
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Minus za umieszczenie USB w schowku, reszta w porządku. Fajnie, że podłokietnik na środku jest przesuwny.
~Kubik84
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Poza kiepskim umieszczeniem przycisku start-stop wszystko tak być powinno.
Dziennik kosztów dla Nissan Pulsar
~Viech
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
bardzo dobra, wszystko w zasięgu kierowcy, USB w niezbyt wygodnym miejscu