Lista ocen Nissan Pulsar (19) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arthurae
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Producent podaje średnio 5,0, wydaje mi się, że taki średni wynik byłby ciężki do uzyskania, ale średnio 5,5 można spokojnie założyć. W trasie podawane przez producenta 4,0- realne- przy spokojnej jeździe oczywiście (90km/h), przy ok 110 km/h (trzeba zakładać ok 4,6l). W mieście podawane 6,3l -realne pod warunkiem "lekkiej" nogi (ale to chyba wiadome) i nagrzanego silnika. Na autostradzie przy prędkości 130-140km/ h średnio trzeba...
~mlody
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Po zakupie nie chciało mi się wierzyć w to co wyświetla komputer. Jednak to fakt . Na całym baku 47 litrów dojechałem do miejscowosci oddalonej o 1100 kilometrów. Nie jeździłem bardziej oszczędnym autem. Średnio spala 4 litry - rekord na trasie 3,5 l - brzmi absurdalnie, ale sam nie wieżyłem
~Kubik84
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Bardzo niskie spalanie tego auta cieszy. Na objazdówce po chorwacji (3600km) średnia z jazdy z klimą 4.5 mimo paru korków i jazdy po chorwackich autostradach średnio miedzy 120 a 150km/h.
~Mao
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Przy oszczędnej jezdzie (90-120) na trasie spalanie do 7 l/100. W mieście przy ekonomicznej jezdzie około 6 litrow. Przy ciężkiej nodze wiadomo ze rewelacji nie będzie, turbo pije turbo zyje. :)
~xavius8
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Na razie nie było potrzeby wybierania się do serwisu, chociaż nieco przeraża koszt aktualizacji nawigacji (kilkaset złotych). Spalanie jest fenomenalne, więc wizyty na stacji są sporadyczne.
~Seba
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Trochę mały zbiornik paliwa (45 l) co przy większym spalaniu niż pokazują dane sprawia, że po przejechaniu 600 km lepiej zacząć rozglądać się za stacją.
~Robert
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Przeciętne. Serwis najtańszy nie jest, więc nie korzystam. Części eksploatacyjne dość tanie i pełna dostępność - filtry, olej, klocki itd.
~howser
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Niskie spalanie, ale dość drogi serwis. Na szczęście na początku jest opcja wykupienia 3 przeglądów "z góry" za uczciwą cenę.
~Twerk
Hatchback 1.6 DIG-T 190KM 140kW
jest OK. niezawodność w połączeniu z ekonomicznym silnikiem jak na razie chronią mnie przed kosztami.
~ED123
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Do katalogowych spałañ brakuuuuuje sporo. 7.5 w mieście ekonomiczna jazda. Trasa 6.0 do 120 km/h.