Lista ocen Nissan Pulsar (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~howser
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Dość wysoka pozycja kierowcy + ogromna powierzchnia szyb dookoła. Na minus - przez kilka miesięcy jazdy autem miałem 2-3 sytuacje kiedy słupki A zasłoniły np. pieszego na pasach. W nocy można dość mocno przyciemnić zegary tak by nie oślepiały.
~Seba
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Z przodu wszystko w porządku. Z tyłu założyłem czujniki cofania, więc nawet odwracać się nie musiałem. Ale są jeszcze lusterka, z których przy cofaniu naprawdę dużo widać.
~arthurae
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
w środku bardzo cicho. Przyczepiłbym się tylko do kąta odchylenia oparcia fotela -zbyt duża różnica między dołem fotela a górą- ale to subiektywna sprawa.
~Asasello
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Co najważniejsze- z tyłu nie buja jak w niektórych innych pojazdach. Siedzi się wyżej niż w innych hatchbackach i to jest na plus.
~Marcin
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Bez czujników parkowania sporo czasu zajmuje wyczucie gdzie się auto kończy i zaczyna.
~Robert
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Z przodu bardzo dobrze, słupki c i d nieco ograniczają widoczność, ale rekompensują to duże lusterka boczne.
~Kubik84
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Bardzo wygodnie na trasie. Maly minusik tylko za poprzeczne nierówności które za bardzo słychać w kabinie.
~mlody
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Do przodu świetnie, do tyłu średnio musiałem się do niego przyzwyczaić, pomagają czujniki
~Md
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Bardzo dobra z przodu, gorzej z tyłem - podczas cofania przydają się jednak czujniki.
Dziennik kosztów dla Nissan Pulsar
~xavius8
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Widoczność bardzo dobra. Nieco słabsza do tyłu, ale znakomicie pomaga kamera cofania.