Lista ocen Nissan Pulsar 1.5 dCi 110KM 81kW 2014-2018 (5) - Całokształt

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Pulsarem jeżdżę ponad 3 miesiące, czyli od dnia dostania prawa jazdy do ręki i jest to moje pierwsze auto. Z czystym sumieniem śmię stwierdzić, że lepszego auta na początek nie mogłam sobie wyobrazić. Gabarytowo jest wręcz magiczny - spokojnie I wygodnie zapakuje się 5 osób, nawet z tylu gdzie miejsca jest naprawdę dużo, ale w mieście zgrabnie zajmie nawet ciasne miejsca parkingowe. Silnik diesla pracuje bardzo dobrze i cicho, biegi wchodzą...
~mlody
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Dawno nie miałem tak dobrego i bezawaryjnego auta. Kompletnie żadnej usterki. Auto niesamowicie wyciszone nie tylko jak na auto klasy compact, średniej, ale coś więcej. Dużo miejsca w środku, bardzo oszczędne, wygodne fotele, dobra widoczność do przodu, nie ma ich dużo więc nie jeźdze tym samym co wszyscy. Polecam auto osobą dla których liczy się komfort i bezproblemowo eksploatacja
~slawbor
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
przejechałem ponad 10 tys. km i jestem bardzo zadowolony, spalanie ok. 4,5 l/średnio, wygoda i komfort jak w autach wyższej klasy, bezpieczeństwo (radar), bezawaryjność to cechy pozytywne. Minus mały bagażnik ale nie można mieć wszystkiego. Gdyby miał światła LEDowe i skrzynię automatyczną byłby idealny ale to tylko kwestia wersji.. :)
~ArtB
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Bez szału, ale solidnie. Auto dla rodziny - bardzo pojemne wnętrze, niezły bagażnik. Bagażnik dachowy tylko "obejmowy". Świetny partner długich podroży, choć mógłby być minimalnie cichszy. Dobra relacja jakości do ceny.
~Kubik84
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Udany model o wielu zaletach i tylko kilku wadach.