Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover Facelifting (22) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jerzy
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Uwaga w nissanie brak jest jakichkolwiek sygnałów o wycieku z skrzyni biegów. Ja tuż przed wyjazdem sprawdziłem samochód " na kanale" u diagnosty i okazało się ,że mam drobny wyciek spod skrzyni biegów. NIe ma możliwości poza serwisem sprawdzić stan oleju w automatycznej skrzyni biegów, ani żadnego elektronicznego wskaźnika informującego o wycieku. Można " zagotować" skrzynie a po gwarancji to około 20 tys zł za nową...
~Mirosław Winiarski
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Przy przebiegu 150 tys padła prawa półoś. Koszt tej części ooło 4000 +robocizna. W tej chwili to samo z lewą.Poza ASO dostepność prawie żadna wiele różnych typów różniących sie zaledwie ilością zębów na wałku i lub długością co powoduje kłopotliwość naprawy.
~th_omas
Crossover Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Jak wyżej...szczęście że sprzęgło padło na podwórku podczas wjazdu do garażu (siadł wysprzęglik co przy okazji pociągnęło wymianę kompletu sprzęgła przy przebiegu 230tyś km)
~rrybnikk
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Mimo długiej jazdy na wysokich obrotach silnik nie bierze oleju, jest w 100 % dopracowany i jestem pewny że posłuży mi przez kilkaset tysięcy kilometrów.
~piotrpleban2
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
W mnie nie było. Ale użytkownicy na forum Nissana często narzekają na usterki skrzyni biegów. Ja nie mam tego problemu.
~RysKus
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Po prostu brak. 135 tys km, 5 lat - wsiadam, jadę. Wsiadam, jadę.
~Tomek
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
I tutaj nic się nie działo. Auto japońskie, więc do domu wrócisz zawsze.
~zetfed
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Wymiana łożyska w przednim kole, ale nie jestem pewiem czy było to potrzebne
~DerDer
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jak wyżej- nic tu dodać się nie da. Postaram się dopisać jakiś update po roku.

Usterki Nissan Qashqai I

Nissan Qashqai I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~monkahead
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Wzorowa, ABSOLUTNIE nic się nie popsuło.
Nissan Qashqai I Crossover Facelifting