Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover Facelifting (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DerDer
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Tu rewelacji nie ma, ale źle nie jest. Auto w wersji 1.6 360 kosztuje tyle co Honda Civic Sport, przy lepszym wyposażeniu (ale gorszym silniku). Z crossverów Dacia Duster (nasze poprzednie, drugie, auto) ma ten współczynnik zdecydowanie lepszy (i ma napęd 4x4 do silnika 1.6), a niemieckie alternatywy jak Tiguan, czy nawet Audi Q3 lub BMW X1 dramatycznie gorszy. Oczywiście zawsze jest Skoda Yeti, ale po pierwsze nie ufam \"uturbionym\"...
~piotrpleban2
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Wg mnie sprawa wygląda tak, nowy Nissan Qashkai - cena za model podstawowy ok 79tyś zł. - DROGO na tle konkurencji - i mówimy tu o samochodzie miejskim Używany ( ja mam z 2012r. wersja 1,6 benzyna ACENTA + NC+panorama dach+18calowe koła, auto krajowe) cena 55 000 - trochę więcej niż za Renault, czy Golfy ale jest już bardziej do zaakceptowania. Generalnie auto trzyma cenę. Co do jakości to nie mam zastrzeżeń.
~Użytkownik
Crossover Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Jest ok. Jak ktoś szuka lepszego wykończenia i lepszych materiałów to tiguan ale to w tym samym roczniku ok. 10 tyś więcej a cx5 to za rocznik 2012 minimum 15 tyś więcej. A żaden nie ma napędu 4x4 sterowanego ręcznie tylko automatycznie.
~Arczi
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Drogi przy zakupie, ale wart swej ceny. Materiały użyte wewnątrz mogłyby być lepszej jakości. Chodzi głównie o przyciski i klamki wewnętrzne. Po jakimś czasie widoczne odpryski w moim poprzednim QQ. W tym chyba będzie podobnie bo to te same elementy,
~Rzetelny
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jest chyba najlepiej trzymającym cenę autem na rynku (najniższa utrata wartości). Nie bez powodu. Choć plastiki i ogólnie jakość wnętrza nie jest najlepsza (2 wersja wyposażeniowa Acenta)
~jj
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Nie ma nic za darmo, ale Tekna 2,0 4x4 czyli najlepszy możliwy model z max wypasem za 94tyś w promocji modeli z roku poprzedniego - to dla mnie bardzo dobry deal.
~monkahead
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Wzorowa. Samochód jest w TOP3 w rankingu bezawaryjności, zaraz za Hondą Civic UFO. Bardzo dobrze trzyma cenę, utrata wartości po 6 latach (zakup jako 4 latek) około 32%.
~gregpaw
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Dałem dobrze bo z tymi cenami to ogolnie jakies wariactwo, ale powiedzmy ze ze wzgledu na to ze nic sie nie rozpieprzylo cena zakupowa tej wersji (tekna) 110 tyś jest ok
~Adam
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Myśłę, że za te pieniądze mimo wszystko Nissan mógłby oferować ciutke więcej... Chyba "niestety" za dużo w nim z Renaulta
~Tomek
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Trochę więcej bym się po nim spodziewał. Moim zdaniem jest średnio, sam nie rozumiem fenomenu tego modelu.
Nissan Qashqai I Crossover Facelifting