Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover 2.0 140KM 103kW 2007-2011 (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Farbi
Crossover 2.0 140KM 103kW
Dużo miejsca, dla pasażerów także. W testach czytałem że pasażerowie mają mało miejsca ale autor artykułu chyba nie siedział w aucie albo jest koszykarzem i ma 2.3m wzrostu. Ja jestem wysoki i fotem mam zdrowo cofnięty do tyłu a mimo to dziecko które siedzi za mną w foteliku nie dosięga zabłoconymi buciorami do fotela, dodam że w almerze mój fotel od tyłu po kilku latach i kilku praniach wygląda skandalicznie.
~PeJot86
Crossover 2.0 140KM 103kW
Dla kierowcy i pasażera jest miejsca sporo, Problemem jest natomiast tylna kanapa, gdy zamontujemy fotelik na tylnym siedzeniu to wsadzenie do niego dwulatka jest już wyzwaniem, gdyż kanapa jest wysoko , do tego dochodzi jeszcze wysokość fotelika a dach jest dość nisko. Dorosła osoba również nie podróżuje komfortowo.
~jarek@data.pl
Crossover 2.0 140KM 103kW
Niestety brakuje sensownych schowków czy miejsca na położenie np. pudełka papierosów czy portfela nie mówiąc o okularach przeciwsłonecznych. Jest jeden wielki schowek przy pasażerze, spory w podłokietniku i w drzwiach normalne kieszenie. Nic więcej (no chyba że liczyć 2 okrągłe dziury na napoje przy dźwigni hamulca ręcznego).
~Radek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Z przodu OK, można jechać w trasę i daje radę. Z tyłu wysocy będą mogli narzekać. Jak się jeździ w 2 osoby to jest OK. Bagażnik nie za długi ale za to szeroki. Niestety jest przewężenie przy tylnych nadkolach, kanapa też na płasko się nie złoży.
~piotrek_kołodziej
Crossover 2.0 140KM 103kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu całkiem sporo miejsca. Z tyłu jechały dwa duże chłopy 180+ i było im wygodnie. Bagażnik też nie jest zły, dosyć ustawny. Dla porównania mam teraz Infiniti fx35, duży wóz, a bagażnik wcale nie większy.
~Michał
Crossover 2.0 140KM 103kW
Nie można się więcej spodziewać po aucie zbudowanym na kompakcie, który został tylko podniesiony. Standard. Ani duży ani mały. Często jeździmy na wyprawy jako 4 osobowa rodzina, na siłę wszystko mieścimy :)
~Michał
~......
Crossover 2.0 140KM 103kW
przód super a z tyłu 2 osoby niższego wzrostu też przejadą wygodnie, jest troszkę niższy gdyż jest okno panoramiczne i podsufitka się obniżyła, ale bez tego z tyłu dużo miejsca i na nogi i nad głową
~honnki
Crossover 2.0 140KM 103kW
Kierowca i pasażer ma tyle miejsca ile mieć powinien -mam 184cm i na czuję się komfortowo. Tylnia kanapa może nie oferuje tyle miejsca ale wiąże się to znowu z linią samochodu i to trzeba nissanowi wybaczyć.

Usterki Nissan Qashqai I

Nissan Qashqai I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Picek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Zarówno pasażerowie, i kierowca mają dużo przestrzeni dla siebie, a w bagażniku da się zmiescić wszystko co dusza zapragnie.
Nissan Qashqai I Crossover