Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover Facelifting (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Troszkę większy niż QQ I. W każdym razie, przestrzeń we wnętrzu nigdy nie należała do najmocniejszych stron QQ i w tym chyba tak zostało. Ot kompakt, nie ma co spodziewać się więcej. Najgorszy w tym aucie jest jednak bagażnik. Po pierwsze jest chyba mniejszy niż w I. Ma jakieś płytki, które są zdejmowalne i czynią podłogę płaską (nie wiadomo po co to jak i tak żadnej lodówy się tym nie przewiezie). Z tymi płytkami, bagażnik jest płaski, ale...
~elwit
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Przestrzeń to największy problem tego auta. Na zewnątrz wydaje się dużo większy. W środku czuć, że projektowany był dawno temu. Z przodu jest ok, chociaż podłokietnik jest za mały. Na tylnich siedzeniach jest ciasno i ciemno a na ilość miejsca nie będą narzekać tylko dzieci do 13 r ż. Bagaznik w tym samochodzie to nieporozumienie. Do tego wyjątkowo nieustawny ze wzgledu na nadkola. Wyjazd rodziną na weekend tak, ale nic więcej.
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
To dla mnie największe rozczarowanie. Może dlatego, ze z Superba się przesiadłem. Nie ma miejsca na nogi, na kolana, na łokcie. Na bagaże też. Ciężko włożyć fotelik dla dziecka do środka. To jest auto na dojechanie gdzieś, ale nie na wyjazd. Nie rozumiem tej klasy aut! Szkoda kasy. Lepiej kupić kombi - tańsze w używaniu, Nie, nie i jeszcze raz nie dla crossoverów.
~k6ainolop
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Jak na ten segment samochodów, miejsca jest wystarczająco dużo. Mam prawie 185 cm wysokości i siadając z przodu mam dużo miejsca natomiast przesiadając się do tyłu za miejsce na którym siedziałem wcześniej, również mam wystarczająco dużo miejsca na wygodne podróżowanie. Przestrzeń bagażowa wystarczająca. Dzięki relingom dachowym możliwość założenia bagażnika dachowego.
~kaszonko
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Dla kierowcy i pasażera - super! Dla pasażerów z tylu - no może być, dzieciaki dają rade, Kufer - za mały na wyjazd rodzinny. Na miasto bagażnik na zakupy tak , ale nie było szans spakować 4-os rodzinę na wyjazd tygodniowy. W sumie to auto bardziej pewnie miejskie niż rodzinne wiec nie powinienem się czepiać.
~markoni
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Mam 182. Po ustawieniu fotela kierowcy z tyłu wystarczając miejsca. Dla pasażera i za nim również. Bagażnik mógłby być większy, ale 440 l wystarcza w zupełności. Jak komuś zależy na większym to kupuje Skodę Karoq, Kię Sportage, itp
~tobas
Crossover Facelifting 1.6 DiG-T 163KM 120kW
2 osoby + 2 psy pasuje idealnie. 4 osoby bez problemu nawet przy wyższych człowiekach. 5 osoba lepiej żeby była ciut mniejsza :) z przodu klasa, wygoda i wiele przyjemności z jazdy. Panorama w dachu optycznie powiększa wnętrze.
~Krzysztof
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Z przodu dosyć sporo miejsca , natomiast z tyłu szału już niema , wsiadanie i wysiadanie z tylniej kanapy jest trochę uciążliwe dla pasażerów poprzez małą przestrzeń przy otwieraniu tylnych drzwi.
~wujekgoodadvice
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Średnio przestronne wnętrze adekwatne do rozmiarów auta bardziej dla pary, rodziny 2 +1 niż 2 + 3. Ale po złożeniu siedzeń można pralkę bez problemu wrzucić. Jak się chce to można sporo za pakować.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai II Crossover Facelifting
7,3
7,6
~lpaj
Crossover Facelifting 1.7 dCi 150KM 110kW
Dla mnie zupełnie wystarczająca. Nie jest tyle miejsca co na przykład w Skodzie Karoq (szczególnie bagażnik). Ale nie było to moim priorytetem. Jeździmy z żonę tylko we dwójkę więc miejsca aż zanadto.
Nissan Qashqai II Crossover Facelifting