Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover Facelifting (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Crossover Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Nie kupiłbym tego auta ze względu na: - za mały bagażnik - ergonomię kierownicy multimedialnej - znalezienie guzika odbioru telefonu, zwiększenia głośności lub ściszenia, przewinięcia muzyki dla osoby nie posiadającej więcej niż 3 miesiące jazdy po 3 tys km miesięcznie tym autem, grozi poważnym wypadkiem - nawigacja - brak aktualizacji - po 6 miesiącach od zakupu nadal nie mogę zaktualizować map (choć były już nie aktualne w momencie...
~k6ainolop
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Tutaj Nissan wypada rewelacyjnie. Jak już wspomniałem, jeździłem po wielu salonach i wsiadałem do wielu samochodów (Skoda Karoq, Skoda Superb, VW Passat, Toyota RAV4, Avensis i corolla) jednak Qashqai wypadał najlepiej w stosunku jakość do ceny. Za 108 tyś kupiłem auto w wersji Tekna z licznym wyposażeniem oraz z automatyczną skrzynią biegów tzw. xtronic w innych zwana CVT. Wersja wyposażeniowa Tekna+ jest bogatsza o tapicerkę w pełnej skórze...
~Atlas52e
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Cena ok wyprzedaż rocznika 2018 i duzy rabat. Ale jakość za tą cenę nie powala spodziewalem sie czegoś wiecej. Pastiki wyglądają na takie które od dłuższego patrzenia mogły by się porysować ( nie ryzykuje nie patrzę), spasowanie czuć ze to nie premium albo nie najwyższa wersja.
~Janusz
Crossover Facelifting 1.6 DiG-T 163KM 120kW
Nie znalazłem na rynku auta we wrześniu 2017 roku z silnikiem 160 konnym w maksymalnej wersji wyposażenia ( tj. skóry, pamięć foteli, dach panoramiczny, system bosse, full ledy, kamery 360, i wszystkie inne gadżety typu parkowanie, i te safety bzdety :)) za kwotę 110000 pln
~kaszonko
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Cennikowo ok. 131tys brutto za wersje TEKNA, al emozna sie trgowac i wyprzedazy rocznika kupic duzo duzo taniej i uwazam ze jest absolutnie warty tej ceny a chyba nic lepszego sie w tej cenie nie dostanie wsrod SUVów, mimo wad jakie ma.
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Widziałem na stronie, że Q zaczyna się od 85 tys, zł. Masakra. Doposażysz i stówa nie twoja. Za te pieniądze otrzymasz ciasne, dziwne auto bez bagażnika. Good luck!
~Przemek
Crossover Facelifting 1.6 DiG-T 163KM 120kW
wersja Tekna+ pakiet premium w cenie 123 tyś zł ...gdyby nie promocja i duża zniżka to bym za tyle nie kupił, chociaż patrząc na konkurencję tam ceny raczej wyższe
~Mariusz
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
W tej kategorii cenowej Qashqai jest naprawdę dobrym jakościowo samochodem. Wnętrze zdecydowanie lepsze od koreańskiej konkurencji.
~lpaj
Crossover Facelifting 1.7 dCi 150KM 110kW
Wyjściowo drogi zwłaszcza z napędem 4x4 i w bogatszej wersji. Ale dostałem spory upust na grupę zawodową tak, że jestem zadowolony.
~Filip
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Nie mam wielkiego porównania, ale wydaje mi się, że za tą cenę praktyczniejszy i tańszy byłby jakiś kompakt w kombi (Leon ST?)
Nissan Qashqai II Crossover Facelifting