Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW 2017-2018 (8) - Silnik

~wujekgoodadvice
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Podstawowy silnik kilka lat temu więc nie ma się co spodziewać cudów. O dziwo wystarczający do tego samochodu, można bez problemu utrzymywać się w tempie ruchu drogowego na każdym rodzaju dróg. Wiadomo że auto w pełni obciążone z małym silnikiem benzynowym traci wszelką dynamikę. Wyprzedzanie wymaga redukcji i rozwagi.
~elwit
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Do miasta bez problemów. Na autostradzie muł nad muły. Żeby cokolwiek wyprzedzić na trasie trzeba go wysoko kręcić. Mocno hałasuje. Czasami chce się wysiąść przy wyprzedzaniu żeby go popchnąć. Do tego naprawdę spore spalanie - bez problemu 10L/100km
~Filip
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Nie jest źle. Poprzednio miałem 1.6 wolnossący i w porównaniu z tym to robi różnicę. Na minus, że trzeba jednak często zmieniać biegi i jest jednak trochę mułowaty na niskich. Temu, w porównaniu do 1.6 nie jest wszystko jedno na którym biegu jedzie.
~andrzejmarzec2
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Rozważałem zakup 1.2 badź 1.6 troszkęobawiając się czy 1.2 będzie wystarczajacy jak na gabaryty samochodu. Jestem mile zaskoczony, samochód głównie używany na trasach krajowych, daje rade bez problemu do prędkości 120-130
~Krzysiek
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Jak na ten litrarz jest dobrze dosyć mocy żeby się sprawnie poruszać po mieście i na trase też ok. W miare ekonomiczny w mieście 7l trasa 6l.
~Mullenkamp
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
1.2 na trasie czasem potrafi złapać "zadyszkę", ale decydując się na 1.2 wybiera się auto do miasta dom-praca, praca -dom. Jestem zadowolony.
~Machnica
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
1,2 daje radę. 4 osoby box na dachu, pełny bagażnik i na Chorwacje. Całkiem nieźle, problem tylko pod górki, czeste zmiany biegów.
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Słaby. Ale daje radę tak do 120 km/h. Potem niewiele się dzieje. Jest za to bardzo cichy,
Nissan Qashqai II Crossover Facelifting