Oceny Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW 2017-2018

Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW 2017-2018 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW 2017-2018

3,5
~Filip
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Przesiadłem się z QQ pierwszej generacji przed liftingiem. Budżet pozwalał mi na zakup, albo używki na wypasie sprzed liftingu, albo skromniej po liftingu. Zrażony niską jakością zawieszenia modelu przed liftingiem wybrałem QQ II generacji po liftingu mając przekonanie, że wszystkie niedoróbki zostaną naprawione. Niestety tutaj się zawiodłem, wymieniając w półrocznym samochodzie na gwarancji akumulator (marka to lider w dziedzinie...
3,2
~elwit
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Generalnie przyjemny samochód. Indywidualnie wyposażana służbówka z floty. Masa ciekawych systemów, front assist, rozpoznawanie znaków, lane assist itp. Wygląda ładnie ale z tyłu jest ciasno, ma bardzo mały bagażnik, oraz przestarzały system nawigacji. Czy dałbym za niego 100 tysięcy? Nigdy.
~Krzysiek
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Bardzo dobry samochód wygodny troszke mało przestrzeni dobrze wykończony lepiej niż rav4 czy vw moim i nietylko zdaniem najładniejszy w swojej klasie i te światła po lifcie bumerangi są obłędne i rewelacyjnie oświetlają drogę. Ogulnie samochód super.
3,7
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Bardzo rozczarowujący! Po raz pierwszy jeździłem crossoverem i tak jak się spodziewałem ta klasa aut nie ma sensu... Przynajmniej Kaszkaj nie ma sensu. Auto małe, ciasne, bagażnika prawie nie ma, a to co jest ma krawędź bardzo wysoko. Nie widzę żadnej przewagi nad kompaktowym kombi; widzę za to wszystkie niedostatki względem takiego kombi.
~Mullenkamp
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Jestem Bardzo zadowolony. Kupiłem do jazdy po mieście, trochę obawiając się silnika 1.2 - nie potrzebnie, sprawdza się bardzo dobrze. Dobra cena do jakości szczególnie na wyprzedażach pod koniec roku.
~wujekgoodadvice
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Wygodne wyżej zawieszone auto segmentu C, nie wyróżniające się specjalnie na plus ale i też bez poważnych wad. Normalne auto do przemieszczania się o ładnym wyglądzie.
~andrzejmarzec2
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Samochód spełnia swoje oczekiwania, brak awarii, tylko tankować i jeździć. Użytkowany przez rok i przejechaniu 35k km zasługuje na swoje pozytywne opinie oraz poziomy sprzedaży
~Machnica
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Ogólnie jestem zadowolony. Kupiłem na wyprzedaży rocznoka 0 16 tyś taniej niż q cenniku.
Nissan Qashqai II Crossover Facelifting