Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover (64) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamillo40
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Dla mnie i mojej rodziny OK. Bagażnik 400 l , mógłby być większy. Ale można go zapakować po dach - zakładając z tyłu kratkę. A w ostateczności boks dachowy, ale czy warto na tym pięknym panoramicznym dachu? Jak zdjąłem górną półkę bagażnika zapakowałem 3 duże torby, wózek spacerowy, zmieściło by się jeszcze trochę mniejszych paczek. Auto ma koło dojazdowe. Tak zapakowane auto mam tylko kilka razy w roku a tak to wożę tam powietrze. SUV lub...
~Andrzej Z.
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Świadomie kupowałem auto kompaktowe o wyższym zawieszeniu. Znałem jego wymiary więc spodziewałem się tego co jest, a jest OK. Irytuje mnie jedynie podział bagażnika. Żeby wsadzić tam walizę trzeba ją naprawdę podnieść wysoko , a pies nie daje rady sam wskoczyć. Jednocześnie dolna część bagażnika pod pokrywą w zasadzie pozostaje niewykorzystana bo co można włożyć w przestrzeń o wysokości ok. 10cm.
~Bukosz
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Jak już pisałem powyżej przestrzeń w kabinie pomiędzy dwoma modelami jest podobna. Qashqai II ma widocznie mniejszy bagażnik i to może być problem kiedy urodzi mi się drugie dziecko, bo już teraz wyjazd na działkę kończy się pakowaniem toreb do środka. Generalnie mając 176cm nie narzekam na brak miejsca.
~Staszek
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Tutaj też zwracałem dużą uwagę, Robiłem nawet test trzech walizek :). Dla mnie i mojej rodziny (trzy osoby) w zupełności wystarczy. Podróżuje się bardzo przyjemnie i wygodnie, bez względu na to czy jest to wyjazd do pobliskiego supermarketu na zakupy, czy na wakacje do Toskanii.
~Rafał
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Mam 195 cm miejsca sporo i nawet za mną ktoś spokojnie usiądzie. Schowki do bani pod podłokietnikiem wielki schowek do którego nie mieści się ...butelka 1.5 litrowa. Nie ma też schowka chłodzonego. Schowki na butelki w drzwiach tylko na butelki 0,5 litra nic innego nie wchodzi.
~Wojciech1966
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Wystarczająco dużo miejsca z przodu. Mam 184 cm wzrostu i siedzę wygodnie. W porównaniu z poprzednim modelem ma się wrażenie zdecydowania większego wnętrza. Z tyłu nie bardzo mnie interesuje ponieważ głównie jeżdżę sam lub z żoną.
~Wojciech1966
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
~milkor
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Kolejna 5tka. 4 osoby bez problemów wyruszą w dalszą podróż. Szybko i łatwo można mieć dużo miejsca na bagaże rozkładając tylną kanapę, mamy wtedy całkiem płaską powierzchnię. Próg załadunkowy wyżej niż w poprzednim QQ
~Paweł
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Mam 190 cm wzrostu i nie mam problemu przy znalezieniu odpowiedniej pozycji za kierownicą. Poza tym przy ustawieniu fotela dla mnie jako kierowcy również swobodnie mogę zająć pozycję za mną.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai II Crossover
6,3
8,6
~Maks
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Jestem średniego wzrostu, więc nie narzekam. Żona i dzieci również. Regulacja fotela na wysokość mogłaby być tylko większa (chciałbym jeszcze obniżyć siedzisko fotela, ale już się nie da!).
Nissan Qashqai II Crossover