Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover (63) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~milkor
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Super! lusterka boczne są rewelacyjne, słupki A i B nie ograniczają zbytnio widoczności. Do tyłu okienko jest małe, ale lustro wsteczne uzupełnia się z bocznymi i mamy bdb podgląd podczas jazdy. Na parkingu kamera cofania wyczerpuje temat. Trudniej wyczuć przód, jeszcze ten profil maski, ale tutaj też mamy czujniki.
~Bukosz
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
W porównaniu z poprzednim modelem miejsca w kabinie jest porównywalnie. Fotele są znacząco twardsze, ale jak dla mnie to na plus. Jesteśmy z Żoną średniego wzrosty około 176cm więc dobrze czuje się w każdym samochodzie. Z tyłu jest też sporo, mieści się foteli.
~Wojciech1966
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Bardzo dobra widoczność z każdej strony. Szyba tylna wystarczająco duża do obserwacji we wstecznym lusterku. Lustra boczne dopełniają komfortu widoczności. Do pomocy są zawsze kamery z przodu i z tyłu, prócz tego czujniki parkowania przednie i tylne. Niczego więcej nie potrzeba.
~Wojciech1966
~RaF
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Wysokie, miękkie zawieszenie, jest komfortowe ale na większych wybojach zachowuje się trochę nieprzewidywalne i buja niesamowicie. Przejechałem się niby twardym i niewygodnym BMW i3 - Nissan nie ma szans, cena jednak robi swoje. Bardzo wygodne siedzenia.
~Paweł
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Tu nie ma co narzekać, duże lusterka, pozycja za kierownicą wyższa niż przy autach osobowych nie SUV. Mam na wyposażeniu jeszcze kamerę cofania co dodatkowo poprawia widoczność przy parkowaniu. Polecam kamerę 360stopni..
~Zdzichu
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Widoczność zarówno do przodu jak i do tyłu jest super, jak coś nie widzę zawsze mogę się wspomóc kamerkami umieszczonymi wokół całego samochodu, co generuje "rzut z góry" na obrys samochodu - fajna sprawa.
~Zbigniew
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Widocznośc do przodu jest tragiczna - maska jest bardzo wysoka przez co mało widać z przodu. Z tyłu widoczność ograniczają bardzo niska szyba, miniaturowe okna boczna, chyba tylko dla ozdoby.
~Tomek
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Jest ok, bez czujników pewnie bym już w kogoś uderzył. Widoczność do tyłu ograniczona na trasę wystarcza. Manewry na parkingu utrudnione przez małą tylną szybę.
~racjonalny
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Nie sprawia większych problemów podczas jazdy. Przy parkowaniu wyższsa wersja wyposażenia z 4 kamerami w zupełności wystarcza na wciśnięcie się w zatłoczony parking.
Nissan Qashqai II Crossover