Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover (70) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Nawet przy dużej prędkości słyszę własne myśli:) samochód dobrze wyciszony. Zgłaszałem uszczelkę w drzwiach słyszałem wiatr od strony kierowcy ale w serwisie powiedziano mi że tak ma być to sobie posmarowałem kremem do uszczelek i już mam spokój:)
~Bukosz
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Oczywiście mogłoby być ciszej ale to nie klasa premium tylko średniak. Duże lusterka boczne to większe opory i to słychać. Do 140km/h jest ok. Przy niskich prędkościach jest idealnie, choć mamy kontakt z tym co dzieje się na zewnątrz.
~Maks
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Silnik jest dobrze wyciszony. Kabina pasażerska od otoczenia z góry i boków również, ale podwozie niespecjalnie. Drobne kamyczki spod kół jak uderzą o osłonę kół lub podwozie to robią taki pogłos jakby urywało się koło!
~vibo
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Poprzednicy pisali o szumie z bocznego lusterka kierowcy. Nie ma problemu , może już poprawili wadę - jest ok. Na razie 160km/h na dotarciu , silnik bardzo cichy jedynie szum powietrza ale nie natarczywy jest dobrze.
~Igores
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
W mieście i na trasie ok. Przy wiekszych predkosciach slychac szum ale uwazam ze na wieksze auto jakim jest, jest naprawdę dobrze!. Przy niskich prędkościach cicho!
~Andrzej Z.
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Do 120 km/h można rozmawiać bez podnoszenia głosu. Powyżej narastający szum powietrza. Silnik w zasadzie niesłyszalny. W tej klasie auta głupotą byłoby oczekiwać czegoś jeszcze więcej.
~zetfed
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Gdyby nie hałas pochodzący od kół, byłoby doskonale. Jak trafi się "cichy asfalt" jest super. Oczywiście przy prędkościach powyżej 150 słychać szum powietrza.
~Krzysztof
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Jak na SUVa wyciszenie jest przyzwoite (lepsze niż w nowym XC60 - to był szok), jednak sedany są cichsze, a wyciszone Suvy to dopiero klasa premium - BMW, Mercedes, Audi...
~pmpmp07
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Tutaj jest naprawdę dobrze. Silnik słabo słychać nawet przy dużych prędkościach. Niestety baaardzo szumią lusterka i ma się wrażenie przy szybszej jeździe że niedoknięte są drzwi
~Kamillo40
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Wg mnie lepiej od konkurencji. Przy prędkościach autostradowych jest cicho( trochę szumi powietrze gdzieś z tyłu). Ale jaki komfort jazdy, samochód płynie a nie jedzie.
Nissan Qashqai II Crossover