Ocena kierowcy - Nissan Qashqai II Crossover

Bb, 8 lat temu
Silnik 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Rok produkcji 2014
Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Samochód bardzo dobrze wyposażony i komfortowy. jazda nim to czysta przyjemność nawet na 19" felgach jazda jest komfortowa. Silniczek pomimo małej pojemności nawet nieźle radzi sobie z autkiem chociaż przydałoby się kilka koni więcej jednakże do codziennej jazdy po mieście i czasem wypad za miasto z rodziną jak najbardziej wystarczy. Dzięki sześciobiegowej skrzyni biegów samochód jest bardzo ekonomiczny, spalanie na trasie przy spokojnej jeździe do 120km/h jadąc 90-110 spala 5,7l/100
Silniczek dobrze sobie radzi z samochodem, przy tym jest cichy i oszczędny
Super skrzynia, a dzięki szóstemu przełożeniu spalanie jest naprawę na rewelacyjnym poziomie
Ten samochód nie jest stworzony do sportowego pokonywania zakrętów, lecz spokojnej i komfortowej jazdy. Układ jezdny jak najbardziej pasujący do samochodu
Dzięki czujnikom parkowania z tyłu i z przodu oraz czterem kamerom oraz asystentowi parkowania nic nie jest straszne
Wszystko na swoim miejscu oraz czytelna deska rozdzielcza i rewelacyjna łatwa w obsłudze nawigacja
Klimatyzacja świetnie daje radę oraz podgrzewana przednia szyba jest bardzo przydatna w naszym klimacie
Jak na takie gabaryty uważam, że przestrzeń dla 4 osobowej rodziny w sam raz
Samochód dobrze wyciszony nawet przy trochę wyższych prędkościach nie ma tragedii. Do 130km/h jedzie się bardzo komfortowo
Myślę, że konkurencja nie ma szans. 100tyś zł nie jest mało ale za tą cenę mamy w pełni wyposażony samochód ze wszystkimi dostępnymi bajerami na rynku. Światła full LED są rewelacyjne, nawigacja dużo lepsza od vw (mam porównanie z Tiguanem) materiały wykończenia na wysokim poziomie oraz niebywale wygodne fotele (kierowcy elektryczny)
Nic się nie zepsuło więc ciężko cokolwiek napisać
Nic się nie zepsuło więc ciężko cokolwiek napisać. Posiadałem wcześniej jeszcze jednego nissana i przez 8 lat użytkowania nic się nie działo więc mam nadzieję że i tu będziue tak samo

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 DIG-T 115KM 85kW [l/100km]

6,3