Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW 2014-2017 (37) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej Z.
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Świadomie kupowałem auto kompaktowe o wyższym zawieszeniu. Znałem jego wymiary więc spodziewałem się tego co jest, a jest OK. Irytuje mnie jedynie podział bagażnika. Żeby wsadzić tam walizę trzeba ją naprawdę podnieść wysoko , a pies nie daje rady sam wskoczyć. Jednocześnie dolna część bagażnika pod pokrywą w zasadzie pozostaje niewykorzystana bo co można włożyć w przestrzeń o wysokości ok. 10cm.
~Bukosz
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Jak już pisałem powyżej przestrzeń w kabinie pomiędzy dwoma modelami jest podobna. Qashqai II ma widocznie mniejszy bagażnik i to może być problem kiedy urodzi mi się drugie dziecko, bo już teraz wyjazd na działkę kończy się pakowaniem toreb do środka. Generalnie mając 176cm nie narzekam na brak miejsca.
~Staszek
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Tutaj też zwracałem dużą uwagę, Robiłem nawet test trzech walizek :). Dla mnie i mojej rodziny (trzy osoby) w zupełności wystarczy. Podróżuje się bardzo przyjemnie i wygodnie, bez względu na to czy jest to wyjazd do pobliskiego supermarketu na zakupy, czy na wakacje do Toskanii.
~milkor
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Kolejna 5tka. 4 osoby bez problemów wyruszą w dalszą podróż. Szybko i łatwo można mieć dużo miejsca na bagaże rozkładając tylną kanapę, mamy wtedy całkiem płaską powierzchnię. Próg załadunkowy wyżej niż w poprzednim QQ
~Maks
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Jestem średniego wzrostu, więc nie narzekam. Żona i dzieci również. Regulacja fotela na wysokość mogłaby być tylko większa (chciałbym jeszcze obniżyć siedzisko fotela, ale już się nie da!).
~Marcus
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Zazwyczaj jeżdżę sam, ewentualnie z pasażerem na przednim siedzeniu. Z przodu miejsca jest pod dostatkiem. Z tyłu mnie nie interesuje, ale wygląda na to, że i tam nie ma na co narzekać.
~Greg
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Przy 194cm wzrostu za mną nikt nie usiądzie, do bagażnika ledwo wchodzą dwie walizki i to pod warunkiem zdemontowania podwójnej podłogi. Można przyjąć że to samochód dwuosobowy.
~Mib
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
prawe kolano kierowcy ma mało miejsca ale ogólnie spoko, z tyłu da się usiąść, szału nie ma. 3 osoby raczej długo nie [pojadą ale dla 2 osób miejsca wystarczy
~Marek
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Dla kierowcy i pasażerów o wzroście około 180 cm miejsca i z przodu i z tyłu jest sporo. Cztery osoby mogą podróżować w naprawdę komfortowych warunkach.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
8,3
~Kristov
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Miejsca na długość ujdzie, bardzo dużo na szerokość. Da się obrócić fotelik 360 st. dookoła, nie da się np w większym xtrailu.
Nissan Qashqai II Crossover