Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW 2014-2017 (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bb
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Myślę, że konkurencja nie ma szans. 100tyś zł nie jest mało ale za tą cenę mamy w pełni wyposażony samochód ze wszystkimi dostępnymi bajerami na rynku. Światła full LED są rewelacyjne, nawigacja dużo lepsza od vw (mam porównanie z Tiguanem) materiały wykończenia na wysokim poziomie oraz niebywale wygodne fotele (kierowcy elektryczny)
~Krzysztof
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Są tańsze propozycje na rynku, ale warto kupić Nissana. Poziom wyposażenia Acenta ma już wszystko, co jest potrzebne w codziennym użytkowaniu. Jeżeli jednak ktoś chce dołożyć kilkanaście tysięcy złotych, otrzyma auto wyposażone praktycznie we wszystkie nowinki techniczne, dostępne w samochodach. Inna sprawa, czy będzie z nich na co dzień korzystał.
~Bukosz
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Nie mam porównania ale samochód jako nowy kosztował 75 000 PLN. ZABOROWSKI wolał dołożyć czujniki cofania zamiast obniżyć cenę. Czujniki notabene z odczytem założonym w szkaradnym miejscu bo doklejone do lusterka wstecznego. Mogliby to chociaż zestroić z radiem.
~milkor
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Jest dobrze! Ceny skonfigurowane bdb, szczególnie wersja benzynowa. Gorzej z dieselem 1,6, droższy o 16tys. Ceny opcji również bardzo rozsądne.Acenta właściwie ma już wszystko, a w wersji wyposażeniowej tekna, cena wydaje się być wręcz okazyjna
~Staszek
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Przejrzałem sporo ofert. Zastanawiałem się jeszcze nad: Kia Sportage, Hyundaiem ix35, Mitsubishi ASX, Mazdą Cx5. Suma sumarum wygrał Nissan. Jakość wykończenia, komfort jazdy, wygląd auta - w tej cenie nic lepszego nie znalazłem.
~Adiabas
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Wygląd zew i wew dla mnie ok. Bardzo ładne alu. Autko wydaję się troszkę za delikatne. Wystarczy przy myciu leciutko nacisnąć dach,drzwi nie mówiąc o zderzakach i już wiesz, ze przy lekkim uderzeniu pół auta się rozleci.
~Marcus
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Samochód wart swojej ceny. Trochę droższy od konkurencji, ale po pierwsze to ciągle nowość,a po drugie Japończycy nie oszczędzali na materiałach wewnątrz i nowoczesnych systemach. To musi kosztować.
~Kristov
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
W tej cenie, ok 90tys myślę, że ze golf/octavia oferuje znacznie więcej - nie mówię oczywiście o prześwicie. Yeti wtedy tańszy lepszy jakościowo, choć gorzej wyposażony.
~Andrzej Z.
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Kupiłem bogato doposażoną wersję n-connecta ze szklanym dachem i podgrzewanymi siedzeniami za 85 tysi. Nie widziałem lepszej oferty za tak fajne autko
~Bobski
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Cena jest dobra. Samochód jako całokształ też jest dobry. Jednak zaskoczony jestem niską jakością montażu wnętrza. Cały czas coś skrzypi i piszczy we wnętrzu.
Nissan Qashqai II Crossover