Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW 2014-2017 (40) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej Z.
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Zarówno przy małych jak i większych prędkościach auto zachowuje się stabilnie i przewidywalnie nawet przy bocznych podmuchach wiatru (miałem auta , które były dużo bardziej podatne na podmuchy). Bardzo dobry kompromis między komfortem i trzymaniem drogi.
~Bukosz
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Pieknie radzi sobie z nierównościami. Hałas nie dochodzi mocno do kabiny, znaczny postęp w porównaniu do poprzedniego modelu. Oczywiście porównuję jeden do jednego ciężko porównać ten samochód z innymi, którymi nie jeździełm lub są z innej klasy.
~Mib
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Nie jest źle ale bez rewelacji - na nierównościach np. kocich łbach hałasuje jak taczka (bardzo mnie to denerwuje) zakręty przyzwoicie, mniejsze nierówności przyzwoicie. Fajnie, że ma spory prześwit to duży plus.
~milkor
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Największa zaleta nowego QQ, bardzo dobrze wybiera nierówności, nie straszne mu koleiny, układ wspomagania również pracuję optymalnie. Szybkie zakręty nie są niczym strasznym dla tego auta, dobra robota!
~pmpmp07
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Na początku ma się wrażenie jakby chciał wypaść z drogi. Po pierwszych 200, 300 km to wrażenie mija. Generalnie zawieszenie bezpieczne ale bardzo twarde dlatego tylko przeciętnie
~Bb
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Ten samochód nie jest stworzony do sportowego pokonywania zakrętów, lecz spokojnej i komfortowej jazdy. Układ jezdny jak najbardziej pasujący do samochodu
~Marek
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
To nie jest samochód do agresywnej, szybkiej jazdy. Stosunkowo miękkie zawieszenie sprawia, że autem komfortowo się podróżuje. Dla mnie w sam raz.
~Staszek
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Jak dla mnie prowadzi się świetnie. Uwielbiam to auto w mieście i na podmiejskich dziurach. Cichutko, pewnie, sprawnie.
~Maks
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Auto prowadzi się jak po sznurku, nie przechyla się na zakrętach, nie nurkuje. Charakterystyka kompaktu, a nie crossovera.
~Bobski
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Prowadzi się dobrze tylko podczas przejeżdżania przez poprzeczne nierównosci zawieszenie hałasuje. Wspomaganie w sam raz do miasta.
Nissan Qashqai II Crossover