Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW 2014-2017 (42) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej Z.
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
To był przemyślany zakup bo zakładałem kupno auta poniżej 100 tys zł o podwyższonym zawieszeniu bez napędu 4x4 (ok. 1 km dojazdu do domu drogą gruntową), z przebiegami miasto/trasa 50/50 z firmy o o ugruntowanej marce i z doświadczeniem. Po przetestowaniu kilku crossoverów wybór mógł być jeden - QQ. Biorąc wszystkie powyższe argumenty pod uwagę oceniam auto jako doskonałe.
~gp1605
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Wstrzymywałem się z opinią aż do przejechania 100 tys. km Rocznie robię około 40 tys. km, tak więc trochę jeżdżę. Generalnie jestem zadowolony z auta, oczywiście ma swoje zalety i wady. Wady: słaby silnik, mały bagażnik, hałas powyżej 120 km/h. Zalety: wysoki komfort podczas jazdy, dobre wykonanie wnętrza, niskie spalanie, duży prześwit - można wjeżdżać na wysokie krawężniki.
~Krzysztof
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Naprawdę udana konstrukcja. Atrakcyjny wygląd, przyjemne wnętrze - nie chce się z niego wysiadać. Patrząc na pierwszą wersję Qashqaia, w przeszłości w ogóle nie rozważałem kupna tego auta. Obecny model to jest jednak samochód z zupełnie innej bajki. Brawo dla Nissana. Nie za duży, w mieście dobrze się nim manewruje na ciasnych uliczkach, a w środku zapewnia sporo miejsca.
~Mib
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Dobrze przemyślany samochodzik przez producenta tylko trzeba obejżeć przed zakupem :), Ja trochę nie miałem czasu pooglądać i kupiłem przez telefon w zaprzyjaźnionym serwisie ale generalnie nie żałuję. Przesiadłem się auta trochę wyższej klasy i byłem świadomy, że QQ będzie "taniej" zrobiony i nastawiłem się na trochę gorsze wykończenie
~Staszek
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Po prostu: Bardzo Ładne Auto. Z zewnątrz bardzo zgrabne, a w kolorze cień nocy wręcz urzeka. Środek dobrze spasowany, nietrzeszczący. Bardzo przyjemne, miękkie plastiki ( co mnie odrzucało w Hyundaiu ix35 nad którym się zastanawiałem). Po prostu miło i przyjemnie się nim podrużuje. A to nie jest bez znaczenia :).
~mlody
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Dobrej jakości plastiki, przemyślana konstrukcja. Wygodne fotele, zawieszenie dobrze trzymające w zakrętach (jest niższy niż typowe wysokie SUVy, które w tej klasie cenowej wychylają się na zakrętach). Dobry układ kierowniczy. Z tą wersją silnika trochę ospały, ale za to oszczędny.
~Robert
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Ogólnie jest nieźle, samochód wart swojej ceny. Ciekawy design, dobre materiały wykończeniowe wewnątrz auta oraz właściwości jezdne. Dynamiczny i w miarę oszczędny jak na tę klasę auta silnik. Nie bierze za dużo oleju, na 12 tyś. przebiegu dolałem 1 l.
~Greg
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Samochód ekonomiczny pod warunkiem że masz gwarancję, czas na wzywanie i oczekiwanie na lawetę oraz lubisz pojeździć samochodami zastępczymi, w przeciwnym razie koszty napraw zrobią z niego skarbonkę bez dna.
~RaF
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
To moja druga opinia, po prawie 3 latach. Piękne ale niedopracowane auto. Można mu wybaczyć wiele niedociągnięć patrząc na cenę, ale jako produkt w całokształcie nie jest perfekcyjnie.
~Grzesio
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Całkiem fajne autko.W srodku dużo miejsca,bagaznik spory,kokpit dopracowany jak w aucie wyższej klasy. Minus -słaby silnik - choć i tak myślałem ,ze będzie gorzej.
Nissan Qashqai II Crossover