Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW 2014-2017 (42) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~milkor
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Zaznaczam, że użytkowałem to auto tylko przez 2 dni. Nowy QQ to bardzo praktyczne i wygodne auto na co dzień, lecz nie jest to samochód o którym się marzy. Sukces rynkowy GWARANTOWANY!
~Maciej
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Autko robi świetne pierwsze wrażenie przez wygląd i jakość materiałów ale po dłuższej eksploatacji wychodzi liche wykonanie i niedoróbki przy projektowaniu.
~Jan
No cóż
~Maks
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Uzupełniam informację o samochodzie po roku użytkowania. "Dotarliśmy "się i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolony.
~Tata
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Po prawie roku użytkowania stwierdzam, że to był dobry wybór. Poręczny samochód z przestronnym wnętrzem. Dobrze spasowane elementy i cisza w środku.
~Blazej
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Jedynie bagaznik nie jest chyba tak pojemny zeby zemiscic 4 osobowa rodzine na dlugie wczasy. Miejsca w srodku duzo.
~Piotrek Bydgoszcz
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Jakość na niezłym poziomie. Auto da żony, jest zachwycona funkcjonalnością wersji Tekna. Ma poprosi wszystko...
~Mariusz
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Świetne auto.Dynamiczny silnik,Małe zużycie paliwa.W mieście sprawny i zwrotny Wygodny/Mam 190 cm wzrostu/.
~Piotr
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Samochód ładny ,silnik idealny do miasta dobrze się prowadzi i byłoby fajnie gdyby nie usterki.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
8,3
~Łukasz 1961
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Samochód, który daje przyjemność kierowcy. Niezła sylwetka, a w środku dobre materiały.
Nissan Qashqai II Crossover