Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW 2014-2017 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radek
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Żona użytkuje ten samochodzik od pół roku .Spalanie z tego okresu wynosi 5.5 l / 100 km przy czym jest to auto służbowe więc o jeździe ekonomicznej nikt nie myśli . Trasy Ruda Śląska - Kraków , Rzeszów ,Bielsko Biała , wszędzie daleko więc nie ma czasu trzeba zapiie...ć .Tylko co z tego skoro silnik 1,5 dci bardzo mało pali . Mój rekord trasa Ruda Śląska - Katowice i z powrotem oczywiście po miescie w południe czyli przy średnim natężeniu...
~niko64
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Codzienna trasa w jednym kierunku 15km około 75km/h spalanie według komputera pod koniec około 4l/100km. Bardziej się starając można sięgnąć wartości nawet 3,5l/100km. Na autostradzie 140km/h 5 osób pełen bak przy małym wietrze według komputera na odcinku 200km około 6l/100km. Jadąc samemu około 120km/h można zejść poniżej 4,5l/100km. Przy prędkości chwilowej 170km/h komputer pokazywał około 7l/100km. Jak dla mnie niesamowicie oszczędny samochód.
~grandmaster
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Jak na razie mój samochód przejechał 73tyś km i wymienio tylko akumulator na gwarancji. Do tego spalanie na poziomie 4-5l więc nie mogę mieć zastrzeżeń.
~Paweł
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Generalnie poza laniem paliwa nie miałem jeszcze możliwości poznać kosztów części ITP.
~Paweł
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Auto na gwaranci (na szczęście)
Nissan Qashqai II Crossover