Lista ocen Nissan Qashqai II (43) - Karoseria

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Crossover Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Za krótko aby ocenić, ale lakier dość dobrze położony, upadły mi na bok samochodu rury aluminiowe swoimi ostrymi końcami (od strony cięcia) na lakierze pojawiły się rysy, ale wypolerowanie szmatką pozwoliło je całkowicie unieszkodliwić.
~lpaj
Crossover Facelifting 1.7 dCi 150KM 110kW
Zawsze mi się podobał. Niestety jakość wykonania trochę daje do życzenia. Nowe auto a tu już skrzypnie tam stuknie. Po Suzuki SX 4. którym jeździłem 11 lat i nigdy nic się takiego nie działo (jak monolit) lekkie rozczarowanie.
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Jeśli to tu mówię np. o wielkości auta, to owszem - małe! Ciasne. Nie ma gdzie coś położyć czy schować. Z tyłu 3 letnie dziecko nogami kopie w fotel pasażera. Masakra! W zakresie wykonania auta - ok. Bez zarzutu.
~k6ainolop
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Design zewnętrzny bardzo ładny. Poprawiono lampy w stosunku do wersji przedliftowej. Tylne też wyglądają super. Sprawiają wrażenie 3D. Moja wersja posiada panoramiczny dach co zapewnia wspaniałe wrażenia podczas jazdy.
~wujekgoodadvice
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Ładne nadwozie, trochę cienka blacha na drzwiach, przy zamykaniu tylnich aż wpada w wibracje, niestety tak uzyskano dosyć niską masę auta. Szkoda że brak siłownika maski,ale można dołożyć jak ktoś chce.
~Marek
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
jakość montażu słaba, spawy jak by robił praktykant a nie robot!! stuki w podwoziu- serwis nic nie znalazł ale ja znalazłem-to stuka paliwo przy pełnym zbiorniku- wada konstrukcyjna a serwis potwierdził,
~Crockett
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Bardzo ładny wygląd. Wnetrze skrojone na miare. Ilość miejsca z tyłu w sam raz. Osoby o wzroście 185 spokojnie mieszczą się za sobą. Bagażnik mógłby być większy.
~kaszonko
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
A mnie sie podoba -fajny dynamiczny ksztalt, dobrze sie wsiada. No blacha rzeczywiscie robi wraenie cienkiej wiec moze sie latwo zaginac (tak bylo w poprzedniej generacji).
~Krzysztof
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Bardzo słabe spasowanie elementów karoserii jak maska , klapa bagażnika , drzwi przednie , powinni zrobić akcję serwisową pasowania w/w elementów.
~BELO72 Arkadiusz Zierek
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Starszy model posiadałem 6 lat i zero korozji. W nowym przez dwa lata nie ma żadnych odprysków lakieru (na korozję myślę że za wcześnie o opinię).