Lista ocen Nissan Qashqai II (92) - Widoczność

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaszonko
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Tylne slupki troche ograniczaja widocznosc, ale tragedii nie ma i kamerka pomaga. No wlasnie ta kamerka - rany jaka beznadziejna jest jakosc jest tej kamery i brudzi sie ciagle, wiec co pare dni albo nawet pare razy dziennie musze czyscic wszystkie kamery bo nic w nich nie widac jak tylko sa lekko przybrudzone. Za ta kamere obnizam ocene - fajny gadzet ale... wkurza mnie bo ciagle brudna.
~k6ainolop
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Widoczność do przodu dobra do tyłu gorzej ze względu na grube słupki. Dodano również dodatkowe okienka za drzwiami pasażera (coś w stylu jak było w Polonezie tzw. akwarium) co miało poprawić widoczność. Jest jednak ona ograniczona. Ograniczenie widoczności rekompensuje kamera cofania oraz widok 360 co bardzo pomaga przy manewrowaniu.
~milkor
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Super! lusterka boczne są rewelacyjne, słupki A i B nie ograniczają zbytnio widoczności. Do tyłu okienko jest małe, ale lustro wsteczne uzupełnia się z bocznymi i mamy bdb podgląd podczas jazdy. Na parkingu kamera cofania wyczerpuje temat. Trudniej wyczuć przód, jeszcze ten profil maski, ale tutaj też mamy czujniki.
~Przemek
Crossover Facelifting 1.6 DiG-T 163KM 120kW
Samochód wyposażony w odpowiednie systemu i bardzo przydatne. Kamera 360 stopni, czujniki parkowania, do tego system monitorowania martwego pola. Nawet nie wiem jaka jest widoczność do tyłu bo podczas parkowania patrzę w ekran. W przód i na boki widoczność bardzo dobra.
~Bukosz
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
W porównaniu z poprzednim modelem miejsca w kabinie jest porównywalnie. Fotele są znacząco twardsze, ale jak dla mnie to na plus. Jesteśmy z Żoną średniego wzrosty około 176cm więc dobrze czuje się w każdym samochodzie. Z tyłu jest też sporo, mieści się foteli.
~Wojciech1966
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Bardzo dobra widoczność z każdej strony. Szyba tylna wystarczająco duża do obserwacji we wstecznym lusterku. Lustra boczne dopełniają komfortu widoczności. Do pomocy są zawsze kamery z przodu i z tyłu, prócz tego czujniki parkowania przednie i tylne. Niczego więcej nie potrzeba.
~Wojciech1966
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
~RaF
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Wysokie, miękkie zawieszenie, jest komfortowe ale na większych wybojach zachowuje się trochę nieprzewidywalne i buja niesamowicie. Przejechałem się niby twardym i niewygodnym BMW i3 - Nissan nie ma szans, cena jednak robi swoje. Bardzo wygodne siedzenia.
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Bardzo dobra. Siedzisz jak na wyciągu krzesełkowym to i wszystko widzisz. Genialny system kamer przy parkowaniu! Szklany dach - fajna sprawa. Gdybyś chciał zobaczyć gwiazdy, to proszę bardzo. Albo asfalt po dachowaniu - też proszę.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai II
6,7
~Paweł
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Tu nie ma co narzekać, duże lusterka, pozycja za kierownicą wyższa niż przy autach osobowych nie SUV. Mam na wyposażeniu jeszcze kamerę cofania co dodatkowo poprawia widoczność przy parkowaniu. Polecam kamerę 360stopni..