Oceny Nissan Qashqai III Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW od 2021

Nissan Qashqai III Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW od 2021 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Qashqai III Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW od 2021

~Samel80
Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW
Choć początkowo byłem nastawiony sceptycznie do tego auta (wybrała je żona) to muszę przyznać, że zyskuje przy bliższym poznaniu. Wsiadam do niego z przyjemnością za każdym razem. Auto przyjemne, naprawdę solidnie wykonane, może nie tak dobrze jak Mazda CX30, ale nadrabia to wielkością miejsca w środku, gdyż Mazda okazała się dla nas troszkę za mała. Jeśli ktoś może pozwolić sobie na wersję Tekna+ to podejrzewam, że jakość będzie porównywalna....
~mulloc
Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW
Auto w porządku, biorąc pod uwagę kategorię SUV. Silnik wystarczający, dynamiczny, choć raczej nie dla osób z zacięciem rajdowym. Mógłby odrobinę mniej palić, w końcu to miękka hybryda. Wysoka jakość materiałów (wersja Premiere), przy porównaniu z niektórymi markami premium wypada podobnie a czasem lepiej. Funkcjonalne wnętrze.Sporo systemów asystujących i podwyższających bezpieczeństwo. Łatwe parkowanie. Zawieszenie przyzwoite, choć nie...
~Grzegorz
Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW
Autko naprawdę przyjemne w użytkowaniu. Poprzednio użytkowałem Kia Sportage 4 . Porównanie przestrzeni delikatnie na plus dla Sportage. Nissan dopasowany na styk.Mam 190 cm i 115 kg.wagi i jeździ mi się komfortowo.Autko dla spokojnych kierowców. W normalnym użytkowaniu dynamika wystarczająca, dużo lepsza od Kijanki (1.6 132 km).Skrzynia automatyczna bardzo komfortowa. Mały minus za pracę systemu start-stop.
~macias
Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW
Jak na japońskie auto to jestem pozytywnie zaskoczony. Wcześniej zdarzyło mi się jeździć (wprawdzie trochę starszymi generacjami) Suzuki, Mitsu, Subaru i Kaszkajem 1 i one były jak zrobione dla obcego- zawsze coś denerwowało, irytowało.
Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW
Auto dużo lepsze od Kia którą miałem wcześniej, jedyny minus duże spalanie
~Andrew
Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW
Okey, ale mógł by mniej palić. Tego spodziewamy się po nowych samochodach. Tyle gadania o eko a nowe palą więcej niż stare.
3,8
Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW
Poprawianie spawów po fabryce? Dyskwalifikacja auta dla mnie. (Stosunek jakość/cena)
Crossover 1.3 DIG-T MHEV 158KM 116kW
To mój drugi samochód z tym silnikiem. Pierwszy w 2 lata zrobił 100 tys km bez ani jednej zadyszki (Silnik)
Nissan Qashqai III Crossover