Lista ocen Opel Ascona C Sedan (56) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Heniek
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
W aucie o przebiegu 600tys km jadąc z rodzina nad morze (>700 km) , sprawdzam ojej (prawie nie bierze nic), dolewam ewentualnie płyn chłodzacy, do spryskiwacza, pakuje 150kg bagażu do ogromnego bagażnika, robię kawę, tankuję i w drogę. Nic nigdy w drodze nie zepsuło mi się ( a osobieście zrobiłem w nim ok 200 tys km), przeważnie w mieście. No nie, raz cos zepsuło mi się w wycieraczkach, ale to normalne po tylu latach pracy. omógł POXIPOL. Na 4...
~Henryk, "herys1@poczta.interia.pl"
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
Tu tylko 5. Jeżdzę nią codziennie od 12 lat. Raz przeskoczył pasek, ale to moja wina. Bez wahania pakowałem dzieci i jechałem na drugi koniec Polski. Nigdy mnie nie zawiodła. Teraz turla się (żwawo) tylko po mieście
~broda-65
Sedan 1.8 i 115KM 85kW
padają przełączniki wył świateł,ogrzewania, urywa się przewód od skrzynki biegów od wstecznego , pada klakson,pękają klamki - zła konstrukcja stalowy trzpień pracuje w aluminium, z czasem odpadają uchwyty zamykania dzwi
~otto
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
mało tych usterek:) w ciągu roku nakręciłem 26000 i musiałem wymienić łożysko alternatora i tulejki w rozruszniku!!!! koszt obu napraw calutkie 70 złociszy:)( w warsztacie)
~Piotr O.
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Drobne usterki , typu map sensor, sonda lambda, silniczek krokowy biegu jałowego. Reszta to eksploatacja czyli tarcze amortyzatory , płyny, termostat.
~Daniel b ascona jest oki !!!!!!!!!
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
zawsze mnie dowozi tam gdzie chce jeszcze nigdy sie nie zepsuło na trasie a tak to tylko małe usterki kture regularnie trzeba wymieniać
~p_szerom@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
super niezawodna fura, na 9 lat eksploatacji łożyska kół, linka sprzęgła, no i remont silnika ze względu na przebieg( bez szlifu cylindrów)
~Nazgaroth
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Nie mam na co narzekać, 21-letnie auto ma prawo czasem niedomagać, lecz biorąc pod uwagę wiek auta nie mam żadnych zastrzeżeń. ;]
~fan motoryzacji"ignotus iuveni"
Sedan 1.6 82KM 60kW
Nigdy nie zawiedzie kierowcy. Naprawy elementów eksplatacyjnych można przewidzieć wcześniej. Auto staje się wtedy chałaśliwe.
~GG 5980493 SADEK
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
tylko tapicerka nad zegarami pekla. pompa paliwowa wysiadla ale chyba dlatego ze od 2 lat nie ogladala benzyny. Reszta ok
Opel Ascona C Sedan